06 Eylül 2013

Güneş Sigorta Aracımı Perte Ayırmadı!

2012 model arabamla kaza yaptım. Resimler var. Hasar raporu başlıktaki üçlü tarafından perte çıkmayacak şekilde ayarlanmış. Eksperle servisle hatta servisteki ustayla görüştük. Bu araba yapılır mı ? Benim olsa yapılmaz yapılsa da düzen tutmaz. Laf bu . Peki niye yapıyorsunuz ?Çoğu mekanik parçalar .

Sonradan bir sorun çıkarsa şanzımanda hiç piyasada yok , raporda yok. Servis müdürü parça garantisi var arabanın değiştiririz ,garantili yapıyoruz diyor. Araç sizin olunca yapılmıyorsa bizim olunca nasıl yapılıyor. Servis müdürü ee sigorta dedi ki başka yerde yapan var, eksper görünen bu. Sigorta şirketleri faturalar açısından incelenmeli. Güneş Sigorta bunun çözümünü bekliyorum.

Selim 283 Okunma

Cevaplar

 • Selim10 Eylül 2013

  Aracın onarımının yapılmasına karar verilmiştir bakar mısınız savcı hakim mahkeme onlar .karar vermişler.bizde bundan şikayetçiyiz ya zaten.bizim adımıza kara vermenizden hem paramızı alıyorsunuz hem adımıza karar veriyorsunuz.o ekspere yeminli sorun eğer bana bu araba benim olsa pert demediyse hakkımı size helal ediyorum helali hoş olsun.

 • Selim10 Eylül 2013

  çözüme bakarmısınız.bölge müdürümüz diyeceğini dedi.hasar tamir olur.iyigünler dileriz.elbette tamirolur.olurda nasıl olur.neye benzer .niye full kasko yaptırdımki bu hasarı sigortamda yapardı.bizde öyle söyledik zaten servis olur dedi eksper yapılır sende sigorta olarak yapılacak dedin iş bitti.peki bizim isteğimiz önemli değil.başka servise çekelimm mümkün değil.niye çünkü sizin müşteri menmuniyetiniz standartlarına aykırı.

 • Güneş Sigorta Temsilcisi10 Eylül 2013

  Sayın İlgili, Konu Orta Anadolu Bölge Müdürlüğümüze iletilmiş olup, teminat ve hasar rakamının oranlandığı ve aracın pert işlemi görmeyeceği konusunda bilgi verilmiştir. Aracın onarımının yapılmasına karar verilmiştir. İyi günler dileriz. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, Güneş Sigorta A.Ş. Sayın Müşterilerimiz, Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü öneri, soru, şikayet ve talebinizi www.gunessigorta.com.tr internet sitemize, [email protected] e-mail adresimize veya 444 19 57 no’lu telefondan Müşteri İlişkileri Birimimize iletebilirsiniz.

 • Selim10 Eylül 2013

  hepsi 0

 • Selim10 Eylül 2013

  müsait olmayan bir zamanda ne için aradığıda belli olmayan bir kısacık görüşme yapıldı.müsait olmadığım söylendi hala bekliyoruz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön