13 Mayıs 2013

Güneş Sigorta Ameliyatımı Karşılamıyor!

7003268 numaralı provizyonumu yasal olmayan yollarla ulaştığınızı düşündüğüm, 2011 yılına ait bir muayene raporuna göre ret ettiğinizi söylediniz. Söz konusu raporda yazan tanı sonucunda ne bir bilgi ne bir tetkik nede bir tedavi uygulanmadığını da görmelisiniz ki bu tanının ret ettiğiniz ameliyatım ile uzaktan yakından alakası yoktur.

Yani ortada olmayan bir hastalığı size beyan etmediğimi söylemişsiniz. Gerek muayene raporuna ulaşmanız gerek bu raporu yorumlamanız hiç bir vicdana hiç bir yasaya uymamaktadır. Olmayan bir hastalığı beyan etmediğimi söyleyip poliçe kapsamını değiştiremezsiniz. bu durumun düzeltilmesini aksi takdirde yasal haklarımı kullanacağımı bildiririm.

Ersin 154 Okunma

Cevaplar

  • Güneş Sigorta Temsilcisi16 Mayıs 2013

    Sayın İlgili, Konu Sağlık Sigortaları Müdürlüğümüze iletilmiş olup, 08.05.2013 tarihli provizyon talebinizin onaylanmaması sebebi ile şirketimize yaptığınız itiraz incelenmiş ve tarafınıza 13.05.2013 tarihli yazının iletildiği öğrenilmiştir. Alınan kararda bir değişiklik olmadığını hususunda bilgilendirilme yapılmıştır. İyi günler dileriz. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, Güneş Sigorta A.Ş. Sayın Müşterilerimiz, Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü öneri, soru, şikayet ve talebinizi www.gunessigorta.com.tr internet sitemize, [email protected] e-mail adresimize veya 444 19 57 no’lu telefondan Müşteri İlişkileri Birimimize iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön