12 Temmuz 2014

Güneş Sigorta 50 TL Hasar Ödemesi Yaptı.

Sigortayı da yaptı diye güvenerek ev aldım. Evde yaklaşık 1000 tl 'lık masraf var. Yaptıkları ödeme 50 tl. İlk önce güldüm sonra buraya yazmaya karar verdim.

İsmail 1.215 Okunma

Cevaplar

 • Güneş Sigorta Temsilcisi17 Temmuz 2014

  Sayon İlgili, Konu ile ilgili tarafınıza yazılı olarak dönüş yapılmış olup, telefon ile de dönüş yapılsa dahi konu değişmeyecektir. İyi günler dileriz. Saygılarımızla, Güneş Sigorta A.Ş. Sayın Müşterilerimiz, Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü öneri, soru, şikayet ve talebinizi www.gunessigorta.com.tr internet sitemize, [email protected] e-mail adresimize veya 444 19 57 no’lu telefondan Müşteri İlişkileri Birimimize iletebilirsiniz.

 • İsmail 16 Temmuz 2014

  Tavsiye etmem.

 • İsmail 15 Temmuz 2014

  Ayrica teminatin icerigini bana sordunuzmu.police parasini size banka mi verdi de bankayla benim adima police imzaladiniz?bu durumun acilen duzeltilmesini tarafima özür dilenmesini aksi takdirde yasal yollardan sonuna kadar hakkimi arayacagimi bilmenizi isterim.

 • Güneş Sigorta Temsilcisi14 Temmuz 2014

  Sayın İlgili, Konu İstanbul Hasar Yönetim Müdürlüğümüze iletilmiş olup, konuttaki aşırı rutubetten dolayı boyalarda ve eşyalarda küflenme meydana geldiği tespit edilmiştir. Ancak teminat harici olması dolayısıyla herhangi bir ödeme yapılmayacaktır. Ödenen bedel cam kırılması teminatı ile igilidir. İyi günler dileriz. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, Güneş Sigorta A.Ş. Sayın Müşterilerimiz, Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü öneri, soru, şikayet ve talebinizi www.gunessigorta.com.tr internet sitemize, [email protected] e-mail adresimize veya 444 19 57 no’lu telefondan Müşteri İlişkileri Birimimize iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön