11 Temmuz 2016

Güneş Sigorta 45 Gün Olmasına Rağmen Hasar Dosyası Olduğu Yerde Duruyor.

Aracımla maddi hasarlı trafik kazasına karıştım 45 gün oldu Y*** Y**** Aadına babamın aracıydı. Plakası 06ya2*** buradan da açıkça belirteyim de Güneş Sigorta'nın sayfasından inceleyin. Aracıma ne bir yaptırma teklifinde bulundular ne bir perte ayırma işleminde bulundular. Hiçbir şey yapmayıp dosyayı resmen rafa kaldırmışlar. Araba serviste yatsın biz krediyi ödeyelim oh ne güzel.

Kaza olmuş, polis tutanak tutmuş, her şey bitmiş dosyaya bakan dosya sorumlusu vatandaşla Ankara'dan İstanbul'a gittim görüşmeme rağmen bir adım ilerleme yok. Millet derdi de inanmazdım Güneş Sigorta küçük şirket diye. Hakikatten küçük bir sigorta şirketiymiş daha yeni yeni anlıyorum. Dosyaya araştırma şirketi adı altında dedektif yönlendirmişler daha gelipte yüzünü görmedim.

Akın 824 Okunma

Cevaplar

  • Akın 13 Temmuz 2016

    Tarafıma verilen bilgi sigorta şirketinizin hafiyesinin yani dedektifinin raporuna göre adım Atmak olduğunu belirtmektedir. Özel olan telefon kayıtlarını istemek isTeyince de şu numara kimin bu numara kimin gibi soru sorması vs.. vs kişinin özel hayatını sorgulamasından sonra devam edeceğinizi belirttiniz.

  • Güneş Sigorta Temsilcisi11 Temmuz 2016

    Sayın İlgili, Tarafınız ile iletişime geçilerek konu hakkında bilgilendirildiğiniz öğrenilmiştir. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön