16 Mart 2013

Güneş Sigorta 10 Gündür Sonuç Bekletiyor!

Kaza yapan aracımı 06/03/2012 tarihinde Auto King'e tutanakları ve tüm evraklarıyla birlikte bıraktım. Araçta basit bir tampon kırığı vardı, fakat parça gelmemesi nedeniyle tam 10 gündür aracımı alamıyorum en son dün bir parça gelmiş fakat yanlışmış, şimdi birdaha yollamalarını bekleyecekmişiz.

Üstelik parça gelse bile teslim tutanağı olmadan araç teslim edilmiyormuş yani hali hazırda 10 gündür beklediğim aracımı galiba bi 10 gün daha bekleyeceğim. Bu kadar basit bir parça 10 günde nasıl gelmez, gelse bile nasıl yanlış olur. Bu kadar günlük mağduriyeti kim karşılayacak, üstelik aracın ne zaman teslim edileceği bile belli değil. Kurumdan şikayetçiyim.

Zekeriya 124 Okunma

Cevaplar

  • Güneş Sigorta Temsilcisi19 Mart 2013

    Sayın İlgili, Konu İstanbul Hasar Yönetim Müdürlüğümüze iletilmiş olup, yapılan incelemede; eksper bürosu tarafından hava reflektörü yerine, tampon alt karlığının sipariş edilmesi nedeni ile araç tesliminde gecikme olduğu tespit edilmiş, yeni parçanın gelmesini takiben araç Sigortalı Sayın Zekeriya Yaşar’a bugün 19 Mart 2013 tarihinde teslim edilmiştir. AUTO KING Müşteri Hizmetleri Yönetim Temsilcisi Sigortalıyı bugün telefon ile arayarak, yaptığı tespitleri kendisi ile paylaşmış, her ne kadar araç onarımındaki gecikme AUTO KING’den kaynaklanmamış olsa da gecikme sebebi ile kendisinden özür dilemiştir. Sigortalı gösterilen ilgi için teşekkür etmiş, konuyu anladığını bildirmiş, kendisi için konunun kapandığını herhangi bir şikayetinin kalmadığını bildirmiştir. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, Güneş Sigorta A.Ş. Sayın Müşterilerimiz, Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü öneri, soru, şikayet ve talebinizi www.gunessigorta.com.tr internet sitemize, [email protected] e-mail adresimize veya 444 19 57 no’lu telefondan Müşteri İlişkileri Birimimize iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön