23 Ocak 2014 #2253186

Gündoğdu Mobilya'dan Aldığım Ürünlerin Arızası Giderilmiyor

28/05/2012’de Gündoğdu Mobilya Samsun mağazasından aldığım Gözde gümüşlüğün arızası 1,5 yıl boyunca giderilmeyince, Pendik mağazanızı arayarak arızalı ürünümün sorunu giderilene dek toplam tutarı 1.030 TL olan senetlerimi ödemeyeceğimi aylar öncesinden bildirdiğim halde tarafıma hiç bilgi verilmeksizin 1.030 TL’lik borç için icraya verilmişim.


Şimdi anapara borcunuzu tahsil ettiniz, arızalı ürün elimde, bir de Trabzon 4. icra dairesi benden 650 TL istiyor. Geçtim tamiratı, kendinizin yarattığı bu mağduriyeti gidererek, icra masraflarının kaldırılması için 4.icra dairesi ile görüşün.

Gökhan 727 Okunma

Cevaplar

  • Gökhan30 Ocak 2014

    Sayın Yetkili; Gündoğdu Mobilya'nın arızası giderilmeyen gümüşlük için,arızası giderilmiştir şeklinde kendi dosyalarını kapatmaları ve bunu şikayetvara açıklama olarak göndermeleri firmanın niyetini ortaya koymaktadır.Ben hem arıza siparişi bildirip,hem de servis kabul etmeyeceksem,benim akli dengemde bir sorun olmalı.Benim şikayetim ve uğradığım mağduriyet;İstanbul pendik mağaza sorumlusu Gökhan Bey'e benim gümüşlüğümdeki sorun 1,5 yıldır giderilmediği için,son 4 taksit ödememi yapmayacağım şeklinde bilgi vermeme rağmen,şirket avukatları tarafından senetlerim icraya verilmiş,benim şu an Gündoğdu Mobilyaya borcum olmamasına rağmen icra dairesi geçen hafta itibari ile (her gün aysal faiz ekleniyor) 385 TL icra masrafı istiyor.Benim isteğim ürünün arızasından geçtim (ürünü başkasına hediye edeceğim)oluşan bu 385 TL'deki 250 TL'lik avukatlık ücretini kaldırması.

  • Gündoğdu Mobilya Temsilcisi30 Ocak 2014

    Sayın Yetkili; Tüketicimizin arıza şikayeti ile alakalı en az 2-3 kez müdahale bulunulmuştur sorun çözülmüştür. Ama müşterimiz her defasında farklı nedenlerle arıza bildirmiştir. Her defasında servis ekibi gönderme talebimizi müşterimiz farklı nedenlerden dolayı kabul etmemiştir. Daha sonra müşterimiz bizim müdahale etmek istediğimiz halde kendisi müdahalemize izin vermediği arızalarını bahane ederek ödeme yapmamıştır. Şu an bizim sistemimizde müşterimizin arızası giderilmiş olarak görünmektedir. Yinede müşterimizin bize bildireceği herhangi bir sorunda kendisine servis elemanı gönderileceği bilgisini sizlerle paylaşmak isteriz. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla Gündoğdu Mobilya Müşteri Hizmetleri Değerli Tüketicimiz; Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 1985 numaralı iletişim hattımıza yada [email protected] iletişim formundan iletebilirsiniz.

  • Gökhan25 Ocak 2014

    Konu ile ilgili Karadeniz Bölge Müdürü Soner Bey'e ve şirket sahibi Aydın Bey'in şahsi mail adreslerine yaşadığım mağduriyeti bildirmeme rağmen,firma ve yöneticileri tam anlamı ile kapı/duvar.Gündoğdu Mobilya bence sloganını değiştirsin,güleryüzle satar,sorun olduğunda kaçar şeklinde.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön