04 Mayıs 2013 #1778768

Gündoğdu Mobilya Teslimat Gecikti!

06. 04 tarihinde masko şubesinden koltuk takımı satın aldık. 27. 04 olarak teslimat tarihini belirledik. yapılacak koltuklar 3'lü, 2'li ve iki tane tekli koltuk takımıydı. teslimat tarihinden 1 gün önce aradım bu tarihe yetiştirmemiz imkansız sizinki özel üretim!! 12 mayısta teslim edebiliyoruz dediler.


O tarihte evleniyorum haliyle koltuk takımının daha önce gelmesi gerekiyor. mağazaya itiraz ettik tamam biz istediğiniz tarihte göndereceğiz diyerek bizi oyaladılar. bugün fabrikayla görüştüğümüzde yanıltıldığımızı öğrendik. görüştüğümüz kişi mağaza bu tarihi tamamen uydurmuş sizi de yanıltmış biz böyle bir tarih vermedik 12 mayıstan önce teslim edemeyiz dediler. iptali için tüm haklarımı kullanacağım!!

Esin 251 Okunma

Cevaplar

  • Gündoğdu Mobilya Temsilcisi08 Mayıs 2013

    müşterimiz ile yapılan telefon görüşmesi neticesinde ürünlerin 12.05.2013 tarihinde teslim edilmesinde mutakıp olunmuştur. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize www.gundogdumobilya.com.tr adresimizden, http://www.gundogdumobilya.com.tr/iletisim-bilgileri.html linkinden yada 444 1985 numaralı müşteri hizmetlerinden bize ulaşabilir. Saygılarımızla GÜNDOĞDU MOBİLYA SAN.TİC.LTD.ŞTİ Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön