27 Ocak 2014 #2259331

Gündoğdu Mobilya Hasarlı Ürünü Onarmadı

Gündoğdu Mobilya'dan bir yatak odası takımı almıştık 2012 Ağustos ayında. Servis elemanı ürünü kurarken dolabın bir tarafını çizmişti ve bu çizdiğim parça elimize ulaşır ulaşmaz değiştirileceğini söyledi. Bir hafta sonra üründe rahatsız edici kabarmalar oluştu. Servisi aradım ve servis kabaran mobilya kısımlarının kodunu alarak çizilen parça ile birlikte bunlarda en yakın zamanda değiştirilecek dedi ve gitti.


Sonrasında müşteri temsilcisi ve servisler ile defalarca görüşmeler gerçekleştirdim. Fabrikaya talebi iadeli taahhütlü bir posta ile bildirmeme rağmen üzerinden neredeyse 2 sene geçecek ve halen daha servis parçalarımı getirip arızayı onarmadı. Böyle bir hizmet anlayışı olmaz be kardeşim.

Serkan 656 Okunma

Cevaplar

  • Serkan28 Ocak 2014

    Gündoğdu yanılıyorsun. En son Diyarbakır Urfa yolu magaza müdürünüz istifa ettiği için beni Diyarbakır Bayramoğlu müdürünüz brni aradı ve yaşadığım bu durum için özür diledi ve bu mağduriyetiniz ile bizzat ben ilgileneceğim dediği için iadeden vazgeçtim ve onarımı müdürümüz hatrına kabul ettim ve servis elemanlarını gönderdi ertesi gün ve bana servis elemanınız parçalar temin edilip mağduriyetin hiderilecek dendi. Ben haklu iken iadeden vazgeçip onarımı kabul edeyim siz bana onarımı kabul etmedi diye cevap verin. Yakışmadı gündoğdu

  • Gündoğdu Mobilya Temsilcisi28 Ocak 2014

    Sayın Yetkili; Tüketicimize şikayeti ile alakalı kendisi ile 20.02.2013 tarihinde görüşme yapılmış fakat müşterimiz arıza giderme talebimizi kabul etmemiştir. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla Gündoğdu Mobilya Müşteri Hizmetleri Değerli Tüketicimiz; Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 1985 numaralı iletişim hattımıza yada [email protected] iletişim formundan iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön