02 Nisan 2016

Gündoğdu Mobilya Garanti Diye Bir Şey Yok!

Gündoğdu'dan aldığım ürünlerin hiçbirinden memnun değilim. Dolabımın sürgülü kapısı kendiliğinden düştü defalarca aramama rağmen servis göndermediler 4 ay oldu hala gelecekler. Garanti diye bir şey yok alırken rahatça her zaman her sorunda geleceklerini beyan ediyorlar fakat alışveriş sonrası umursama yok.


Bir de sıkılmadan sıkılmadan yaşadığımız sorunun bizden kaynaklandığını söylüyorlar. Ben bu defa hata yaptım bunlardan alışveriş yaptım,kanepenin ayakları açıldı sandalyelerinin içindeki sunta çöktü. Kurumsallık adına hiçbir şey yok...

Erkan 916 Okunma

Cevaplar

  • Erkan25 Mayıs 2016

    Ürünü satarken öyle bir olumsuzluktan bahsedilmedi. Ayrıca arıza bildiriminin üzerinden 6 ay geçti. Defalarca magazaniza ait aracı ikamet ettiğim ilde gördüm. Sadece bahane uretiyorsunuz. Satarken her türlü garantiyi veriyorsunuz tutamayacaginiz sözleri vermeyin. Siz asla kurumsal firma olamazsınız.

  • Gündoğdu Mobilya Temsilcisi05 Nisan 2016

    Sayın Yetkili; Müşterimiz mağazamızın olmadığı bir ilde ikamet etmektedir. Fakat müşterimizin arızasına o yönde olacak ilk araçla birlikte müdahale edilecektir. Saygılarımızla Gündoğdu Mobilya Müşteri Hizmetleri Değerli Tüketicimiz; Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 1985 numaralı iletişim hattımıza yada [email protected] iletişim formundan iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön