13 Temmuz 2015

Gündoğdu Mobilya Fabrikasyon Hatalı Koltuk Takımının Tamiri veya Değişimi

Gündoğdu Mobilya'nın Düzce mağazasından bir koltuk takımı aldık. Belli bir süre kullanmaya başladıktan sonra oturma yerlerinde süngerde çökme ve kumaşın toplanması gibi sorunlar olmaya başladı. Düzce mağaza sorumlusu Ö*** bey 2 ay boyunca bizi oyaladı. Telefonları suratımıza kapattı. Sonra internet üzerinden firmanın yetkililerine ulaştık ve bize 10 Temmuz 2015 cuma günü Düzce mağazadan tamir için 2 usta geldi. Gelen ustalar koltukların ikisini söküp parçaladılar sonra tekrar aynı sorunun devam ettiğini görünce fabrikasyon hatası deyip mağaza yetkilisini ve bölge müdürlerini haberdar ettiler. Onlar da benimle dalga geçtiler. Şuan ameliyatlıyım ve 3 ay yürüyemiyeceğim ziyarete gelenler oluyor.

İsmail 1.481 Okunma

Cevaplar

 • İsmail18 Temmuz 2015

  Sizin mağazanızın kapanıyor olması müşterilerinizi hiç alakadar etmez. Sattığınız Ürünün arkasında durmasını bilmelisiniz. Size ödediğim parayı kesinlikle helal etmiyorum. Şu Ramazan Ayında bana şu durumda yaşattığınız sıkıntıdan dolayı firma yetkililerine kesinlikle Hakkımı helal etmiyorum. Beni ne zaman Aradığınızı bana söyleyebilir misiniz acaba? En kısa sürede ya benim paramı iade edin ya da sorunlu ürünlerinizi değiştirin lütfen. Ticaret Bakanlığı na kadar konuyu taşıyacağım. Saygılarımla

 • İsmail18 Temmuz 2015

  Firma yetkilileri kesinlikle beni aramadı. Bu yukarıya yazdıkları klişeleşmiş yazılar. Trabzon merkezde bulunan santraldeki bayan ile en az 20 defa görüştüm en yetkili kişinize aktarın diye. Her defasında beni salladılar. Ben şun ameliyatlıyım ve 3 ay yürüyemiyeceğim bu nedenle de ziyarete gelenler oluyor. Firma benim koltuk takımını Alıp Trabzon'a gönderecekmiş orada tamir olup yaklaşık 45-50 gün sonra bana ulaştırılacakmış. Sevgili dostlar hasta bir insan evine gelen ziyaretçileri yerdemi oturtacak. Ben bu ürünlerin Parasını nakit ödemişim. Siz neden ustalarınızın sözünü dikkate almıyorsunuz. Ekonomik nedenlerden dolayı Düzce mağazası kapanıyormuş o nedenle Ürün Trabzon a gidip tamir olacakmış.

 • İsmail18 Temmuz 2015

  Bu firmanın öncelikli olarak mağaza sorumlularına ve bölge sorumlularına müşterilere nasıl davranılması gerektiği konusunda eğitim verilmesi gerekir. Defalarca telefonla aramama rağmen ilgilenmediler. Ben geçirdiğim bir kaza nedeniyle ayağımdan ameliyat oldum ve 3 ay istikrar etmem gerekiyor. Bu nedenle evime ziyarete gelenler oluyor. Firmanın kendi Gönderdiği ustalar bu ürünler Fabrikasyon Hatalı diye bana ve evdekilere söylediler. Bende ustaların koltukları sökerken videoda çekmiştim. Usta bunların kesinlikle fabrikaya iade olması ve değişim olması gerekir diyor. Görüntüleri ve Düzce mağaza Yöneticisinin telefonda kendi ustalarını nasıl azarladığına Şahit oldum. Tük. Mahkemesine vereceğim. Saygıl

 • Gündoğdu Mobilya Temsilcisi14 Temmuz 2015

  Sayın Yetkili; Müşterimizin problemli olan ürününü incelemek ve problemi çözmek için fabrikaya almamız gerektiği kendisine ilettik fakat müşterimiz bu teklifimizi kabul etmemiştir. Saygılarımızla Gündoğdu Mobilya Müşteri Hizmetleri Değerli Tüketicimiz; Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 1985 numaralı iletişim hattımıza yada [email protected] iletişim formundan iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön