13 Aralık 2014

Gündoğdu Mobilya Teknik Servis Desteği Verilmiyor.

23 şubat 2013 tarihinde aldığım ürünlerde olan hasarların yaptırılması için 6 ay bekledim. Şimdi tekrar yaşadığım aynı sorunun çözülmesi için İnegöl şubenizden haber bekliyorum. Bursa şube sorumlusunun bilgisiz olmasından büyük derecede rahatsız oldum. Mobilyam da oluşan teknik sorunun biran önce çözülmesini ve bir yetkilinin bana ulaşmasını umut ediyorum.

Halim 1.702 Okunma

Cevaplar

  • Halim17 Aralık 2014

    Sayın yetkili 05.12.2014 tarihli 17.47 - 18.00 saatleri arasında 444 1985 iletişim numarasını aradım ve operatör tarafından Bursa Bölge şubesine aktarıldım. Orada ismini hatırlamadığım kişi ile görüşmemi yaptım ve arıza talebinin girileceğini ve Kocaeli- Gölcük Bölgesine teknik ekibin çıkması durumunda yardım edeceklerini söyledi. 2124441985 numara ile kayıt altına alınan konuşmalar ve süreleri telefon operatörümün sağladığı kullanım detayı bölümünde bulunmaktadır. Anılan tarihte yaptığım konuşmaya istinaden arızamın biran önce yapılmasını teknik arıza girişi yapmayan personelin mağduriyetimi biran önce gidermesi için giriş yapmasını talep ediyorum .

  • Gündoğdu Mobilya Temsilcisi16 Aralık 2014

    Sayın Yetkili; Sistemimizde müşterimizin bekleyen herhangi bir arıza kaydı bulunmamaktadır. Kayıtlı tüm arızalar sonuçlandırılarak kapatılmıştır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla Gündoğdu Mobilya Müşteri Hizmetleri Değerli Tüketicimiz; Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 1985 numaralı iletişim hattımıza yada [email protected] iletişim formundan iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön