Gündoğdu Mobilya Servis Konusunda Yetersiz.

Hasan P. |

Gündoğdu Mobilya'dan aldığım mobilyalarla alakalı aramadığım yer kalmadı tek bildikleri tamam beyefendi notunu aldık biz size dönüş yapalım ilgi alaka sıfır. Belki üstüne düşerler diye her ay gecikmeli ödedim taksitlerini yinede geri dönüş yapan olmadı mobilyanın koltuk başlarını değiştirdiler.

Akşam üstüydü saat 7:00 gibi montaj yaptı gittiler sabah kalktık koltuk başları ve ayakları farklı renkler resim çektim mesaj attım boşuna hanımla kötü oldum sürekli laf kakıp duruyor, yok komşunun mobilyası İstikbal mobilyasını baştan aşağı yenilemişler falan filan, ne yapalım bizimki de Gündoğdu firma kaliteli ürünler üretiyor ama servis elemanları ve ilgili arkadaşların da tecrübesi yok.

Etiketler :

Yanlış Ürün Teslimi Ürün Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 22 Eylül
  08:16

  Sayın Yetkili;

  Müşterimizin ürünü ile alakalı iki kere servis yönlendirilmiştir. İlk müdahale müşterimizin evinde yapılmıştır. Sonra müşterimiz yine arıza bildiriminde bulunmuş olup ikinci sefer servis yönlendirilerek ürün fabrikaya alınarak arıza eksiksiz olarak giderilmiştir.

  Saygılarımızla
  Gündoğdu Mobilya Müşteri Hizmetleri

  Değerli Tüketicimiz; Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 1985 numaralı iletişim hattımıza yada info@gundogdumobilya.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz