23 Şubat 2013

Gündoğdu Mobilya Servis Hizmetleri İlgisiz!

Gündoğdu Mobilya Pendik Dumlupınar Şubesi’nden koltuk aldım. Ürünler streçli paket değil, mavi patpat poşetlere sarılmıştı. Ve sanki teşhir ürünü gibi kirliydi. Krem rengi yastıklara dokunduğunuzda belliydi.Ben koltukları sildim suyun renginden de her şey ortadaydı. 30 Ocakta firmayı aradım, Teşhir ürünü değil, mobilyalar Trabzon'dan gelince biz burada açıp bakıyoruz kırığı bir şeyi var mı diye dedi. Alt deri kısmında çizik şeklinde yırtık var bu çizik genişler yırtılır tamir edilemez hale gelir dedim.

Servis göndereceğiz dediler bende hafta sonları evde olduğumu belirttim. Bugün 23 Şubat ve hala servis gelecek.

Şükran 316 Okunma

Cevaplar

  • Şükran14 Mart 2013

    Ürünün teşhir ürünü olup olmadığı ile ilgili tarafıma hala bilgi verilmemiştir.

  • Şükran25 Şubat 2013

    Evet bugün Gündoğdu Mobilya aradı ve hafta sonu servis göndereceğini söyledi.Fakat teşhir ürünü konusu hala muallakta kalmıştır sonuçta ben bu ürüne sıfır diye para ödedim.

  • Gündoğdu Mobilya Temsilcisi25 Şubat 2013

    Sayın Yetkili; Tarafınıza iletilen konuya istinaden müşterimizle iletişime geçilip haftasonu kendisine servis elemanı gönderileceği bilgisi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize www.gundogdumobilya.com.tr adresimizden, http://www.gundogdumobilya.com.tr/iletisim-bilgileri.html linkinden yada 444 1985 numaralı müşteri hizmetlerinden bize ulaşabilir. Saygılarımızla GÜNDOĞDU MOBİLYA SAN.TİC.LTD.ŞTİ Müşteri Şikayet Yönetimi Sil

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön