25 Ekim 2016

Gündoğdu Mobilya Satış Sonrası Hizmet Yok!

2014 yılında Gündoğdu Mobilya Pendik Kurtköy şubesinden oturma grubu aldım, yaklaşık 1 yıl sonra 3'lü koltuğun sağ kolunda açılma oldu. Haziran ayında garantim bitmeden arıza kaydı açtırdım, ramazan bayramı yoğunluğundan dolayı servisin bayramdan sonra geleceğini söylediler, gelen giden olmadı, kurbandan önce tekrar aradım, bu sefer kurban bayram yoğunluğunu bahane ettiler.

Kurbandan sonra tekrar aradım, gelen giden olmadı, tekrar aradığımda servisteki arkadaşların beni aradığını ama ulaşamadığını belirttiler, ki bunları belirli bir gün vermeden yapıyorlar. Servisçi arkadaşlar bölgeye geldiklerinde arayacaklarmış. Ben de işi gücü bırakıp onları bekleyeceğim evimde. Ya da telefonlarımı hep açık tutacağım Gündoğdu arayacak diye.

Sonuç olarak gerek teslimat gerek ürün kalitesi gerekse satış sonrası hizmetler anlamında kötüler.

Ûmit 2.619 Okunma

Cevaplar

  • Ûmit29 Ekim 2016

    Sayın Şikayetvar ailesi buradan şu sonuç çıkıyor, Gündoğdu Mobilya müşteri ilişkileri ekibi bilgisayar başında Sikayetvar.com u açmakta ve iş önceligini buradaki şikayetlere göre planlamaktadır. 4 aydır gelmeyen servis buraya yazdıktan 2 gün sonra teşrif etti. Gelen servis elemanlarıda " çok detaylı"! İncelemeden sonra bir sonuca vardı, tahmin edin sonuç ne çıktı: müşteri hatasından kaynaklanan bir problemmiş. Servisçi arkadaş ürün fotoğrafını çekti müdürü ile paylaşacağını söyledi ama büyük ihtimalle müşteri hatası olacağını belirtti. Ayrıca amacı bizi caydırmak olacak ki koltuğun gidip 1.5 ay gelmeyeceğini belirtti. Ki koltuğun kolunda açılma yapacak bir durum da yok, evde hoplayıp zıplayacak bir çocuk vs. de yok. Bakalım bu durum nasıl bir sonuca varacak.

  • Gündoğdu Mobilya Temsilcisi26 Ekim 2016

    Sayın Yetkili; Müşterimizin sorunuyla ilgili bu hafta içi servis ekibi gönderilecek, ürünlerle alakalalı ne gerekiyorsa yapılacaktır. Saygılarımızla Gündoğdu Mobilya Müşteri Hizmetleri Değerli Tüketicimiz; Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 1985 numaralı iletişim hattımıza yada [email protected] iletişim formundan iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön