Gündoğdu Mobilya Ödeme Yapılmıyor!

Züleyha I. |

Geçen ay koltuk takımı aldık. Trabzon takımıymış. Alımı yaptıktan kafamıza bir şey takıldı aradık sattılar ya gayet rahat sonra bakarız bizi geçiştirdiler. Alım yaptık bize hiç bir belge verilmedi. İstediğim ürün yapılmadı. Sonra kendi istediklerini bize yollamaya kalktılar. Sonra kendi kendilerine iptal edelim dediler.

Bizde edin dedik. İptal' de 500 TL masraf varmı onu bize siz ödeyin dediler. Sonra yok onuda biz ödeyelim siz kredi kartından para çektiler ya 90 TL faizi var mı onu ödeyin bizde paranızı verelim dediler. Haftalardır benim sizde 1. 800 TL param var kredi kartımdan taşıtlı çekim yaptınız hiç bir kesinti olmadan paramım tamamını istiyorum. Yasal yollara başvuracağım .

Etiketler :

Bayi Personel Kusurlu - Defolu Ürün Teslimi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 10 Ocak
  09:06

  Sayın Yetkili;

  Tüketicimize şikayeti ile alakalı gerekli inceleme yapılmıştır ve gecikmenin bankadan kaynaklandığı anlaşılmıştır. Müşterimizin sorunu halledilmiştir.
  Konuyu bilgilerinize sunarız.

  Saygılarımızla
  Gündoğdu Mobilya Müşteri Hizmetleri


  Değerli Tüketicimiz; Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 1985 numaralı iletişim hattımıza yada info@gundogdumobilya.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.

 • Züleyha I.
  15 Temmuz
  13:31

  halen daha paramızı almadık en kısa surede yasal yollara basvuracagımı bılsın gundogdu mobilya
  ve asla bılınmeyen fırmadan urun almayacagım