30 Nisan 2014

Gündoğdu Mobilya Malına Sahip Çıkmıyor!

Gündoğdu Mobilya Giresun şubesinden aldığımız oturma grubunun koltuklarından birinde problem ( arka tarafa doğru yatıklık) olduğunu ürün eve gelince farkettik ve bununla ilgilenmeleri için epey uğraştık. Eve gelen görevliler problemin üretimden kaynaklandığını belirtti. Bunun üzerine iade talep ettik çünkü ürünü satın alalı henüz 2 ay olmuştu fakat talebimizin mümkün olmadığı söylendi.

Peşin ücret ödeyerek aldığımız koltuk takımından memnun değiliz ve mağduriyetimizin giderilmesini rica ediyoruz. Ciddiye alan birileri olursa tabi. İnsanların parasına, hevesine yazık. Üretim hatası olan bir ürünün zararını çekmek zorunda mıyız biz?

Ayşe 1.865 Okunma

Cevaplar

  • Ayşe05 Mayıs 2014

    ürünümüze müdahale edildi ancak problem çözülmedi,koltuktaki arıza devam ediyor. Gelen personelin isteğimiz doğrultusunda bir şey yapamaması üzerine,servis fişi doldurulmak zorunda kalınmıştır. Anlam veremediğimiz olay,sıfır bir üründe nasıl böyle hata olabiliyor ve tüketici kullanım hatası olmayan bu durumu kabullenmek durumunda bırakılıyor...

  • Gündoğdu Mobilya Temsilcisi01 Mayıs 2014

    Sayın Yetkili; Tüketicimiz bahsettiği şikayeti ile alakalı 28/03/2014 tarihinde alışveriş yaptığı mağazamıza bilgi vermiştir. Daha sonra 02/04/2014 tarihinde tüketicimizin adresine servis elemanları yönlendirilmiş gerekli incelemeler yapıldıktan sonra üründe herhangi bir problemin olmadığı tüketicimiz tarafından da onaylanarak servis fişi doldurulup servis ekibi tüketicimizin evinden ayrılmıştır. Tüketicimiz aynı ürün için tekrar arıza bildirmesine istinaden tüketicimizin evine 26/04/2014 tarihinden servis ekibi gönderilmiş ve ürüne müdahale edip tüketicimizin eşi beyefendiye servis fişi doldurtulup servis ekibi evden ayrılmıştır. Fakat tüketicimizin ürünle alakalı şikayeti için en kısa sürede tekrar servis ekibi yönlendirilecektir. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla Gündoğdu Mobilya Müşteri Hizmetleri Değerli Tüketicimiz; Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 1985 numaralı iletişim hattımıza yada [email protected] iletişim formundan iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön