Gündoğdu Mobilya Garanti Diye Bir Şey Yok!

Erkan Y. |

Gündoğdu'dan aldığım ürünlerin hiçbirinden memnun değilim. Dolabımın sürgülü kapısı kendiliğinden düştü defalarca aramama rağmen servis göndermediler 4 ay oldu hala gelecekler. Garanti diye bir şey yok alırken rahatça her zaman her sorunda geleceklerini beyan ediyorlar fakat alışveriş sonrası umursama yok.

Bir de sıkılmadan sıkılmadan yaşadığımız sorunun bizden kaynaklandığını söylüyorlar. Ben bu defa hata yaptım bunlardan alışveriş yaptım,kanepenin ayakları açıldı sandalyelerinin içindeki sunta çöktü. Kurumsallık adına hiçbir şey yok...

Etiketler :

Kalite - Deformasyon Garanti Kapsam

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Erkan Y.
  25 Mayıs
  15:37

  Ürünü satarken öyle bir olumsuzluktan bahsedilmedi. Ayrıca arıza bildiriminin üzerinden 6 ay geçti. Defalarca magazaniza ait aracı ikamet ettiğim ilde gördüm. Sadece bahane uretiyorsunuz. Satarken her türlü garantiyi veriyorsunuz tutamayacaginiz sözleri vermeyin. Siz asla kurumsal firma olamazsınız.

 • 05 Nisan
  17:37

  Sayın Yetkili;

  Müşterimiz mağazamızın olmadığı bir ilde ikamet etmektedir. Fakat müşterimizin arızasına o yönde olacak ilk araçla birlikte müdahale edilecektir.

  Saygılarımızla
  Gündoğdu Mobilya Müşteri Hizmetleri

  Değerli Tüketicimiz; Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 1985 numaralı iletişim hattımıza yada info@gundogdumobilya.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.