20 Mart 2013

Gündoğdu Mobilya Eşyalarımı Göndermedi!

İzmit şubesinden 10700 tl lik ürün beğendim ve peşinatını verdim senetlerini imzaladım kefil getirdim oda imzaladı ertesi gün ürünü teslim edeceklerini söylediler gelen olmayınca firmayı aradım bana bağkur pirim borcu olduğunu ve bundan dolayı bir emekli kefil bulmamı söylediler bunuda yaptım ve yine ertesi gün gönderceğiz dediler yine göndermediler.

Aradım bu seferde daha önce firmamızdan 6 yıl önce alışverişte kefilliğiniz olmuş ödemelerde gecikme olmuş bir memur kefil getir dediler. bu firmanın büyüklüğüne güvendiğim için senetleri 2 kefille imzalayıp peşinat verdim vede evi boşalttım eşyasız kaldım şimdi avukat tutucağım dava açıcağım gazeteye de ilan vereceğim kimse yardımcı olmuyor.

Rıfat 337 Okunma

Cevaplar

  • Gündoğdu Mobilya Temsilcisi28 Mart 2013

    Sayın Yetkili; Tarafınıza iletilen konuya istinaden müşteri araştırması yapılmış ve müşterimizin satış kriterlerimize uymadığı anlaşılmıştır. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize www.gundogdumobilya.com.tr adresimizden, http://www.gundogdumobilya.com.tr/iletisim-bilgileri.html linkinden yada 444 1985 numaralı müşteri hizmetlerinden bize ulaşabilir. Saygılarımızla GÜNDOĞDU MOBİLYA SAN.TİC.LTD.ŞTİ Müşteri Şikayet YönetimiSayın Yetkili; Tarafınıza iletilen konuya istinaden müşterimizin ürünü ertesi gün teslim edilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize www.gundogdumobilya.com.tr adresimizden, http://www.gundogdumobilya.com.tr/iletisim-bilgileri.html linkinden yada 444 1985 numaralı müşteri hizmetlerinden bize ulaşabilir. Saygılarımızla GÜNDOĞDU MOBİLYA SAN.TİC.LTD.ŞTİ Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön