Gündoğdu Mobilya Eksik Ürün Teslim Etti.

Kaan T. |

Biz yeni evleniyoruz ve bütün mobilyalarımızı Gündoğdu Mobilya'dan aldık. Eşyalar çok olduğu için aldığımız zigon sehpanın faturaya yazılmadığını fark etmedik tabi eşyalar 2 ay sonra geldi ve zigon sehpa gelmedi, parasını ödediğimiz ürünü alamadık inkar ettiler. Köşeli takım aldık evimiz çok küçük olduğu için takımları sığdıramadık. Daha ürün açılmadan iade etmek istediğimizi söyledik fakat bir dünya paramızı kestiler. Ben böyle bir firma görmedim.

Etiketler :

Geç Teslimat Bayi Personel Eksik Ürün Teslimi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Kaan T.
  21 Temmuz
  17:01

  Sıkıntı satışın gerçekleşmesi değil parasını ödediğimiz ürünün teslim edilmemesi evet aradınız fakat sadece ürünleriniz çıktı gelıyo ve aldıgımız urunlerın tutarını söyledınız dogrumu dıye evimize olmayan urunu iade etmek istediğimizde ise paramızı kestınız

 • 17 Temmuz
  09:41

  Sayın Yetkili;

  Tüketicimizin şikayeti ile alakalı gerekli araştırmalar ve görüşmeler yapılmıştır. Sonuç olarak gerek alışveriş esnasında gerekse de sonrasında müşterimiz ile konuşarak ve anlaşarak satış gerçekleştirilmiştir.
  Konuyu bilgilerinize sunarız.

  Saygılarımızla
  Gündoğdu Mobilya Müşteri Hizmetleri


  Değerli Tüketicimiz; Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 1985 numaralı iletişim hattımıza yada info@gundogdumobilya.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.