15 Mayıs 2013

Gündoğdu Mobilya Ayıplı Mal!

Kars Gündoğdu mobilyadan aldığım L koltuk olarak kirli olan teşhir ürünü gönderildi. Değişim istediğimde 3 hafta oyaladılar ve hala değişim yapılmadı. Para iadesi istediğimde % 8 iskontoyu keseriz dediler.

Sanırım satış yapamadıkları için havadan para kazanma derdine düşmüşler. Depoda koltuk var dediler. yırtık olan koltuk takımını göndermeyi uygun gördüler. kendi paramızla rezil olduk. paramın tamamını iade ettikten sonra kirli koltukların evimden çıkarılmasını istiyorum.

Meliha 144 Okunma

Cevaplar

  • Meliha 30 Nisan 2014

    mahkemeye verdik ve kazandık Gündoğdu mobilya öncesinde veya sonrasında hiç yardımcı olmadı hiç kimseye tavsiye etmiyorum ve etmeyeceğim bir çok arkadaşımı gündoğdudan vazgeçirdim

  • Gündoğdu Mobilya Temsilcisi11 Ocak 2014

    Sayın Yetkili; Tüketicimize şikayeti ile alakalı gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla Gündoğdu Mobilya Müşteri Hizmetleri Değerli Tüketicimiz; Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 1985 numaralı iletişim hattımıza yada [email protected] iletişim formundan iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön