22 Haziran 2015

Gündoğdu Mobilya Alışverişteki Sorunlar.

Gündoğdu Mobilya yada diğer adıyla Gündoğdu life tan almış olduğum mobilya takımı verdikleri tarihte gelmediği gibi 1 ay sonra gelen ürünleri de eksik ve defolu gelmiştir. Yaptığım alışverişin ücretini nakit olarak yaptığım halde hala bir düzeltme olmadı bu firma işlerini yalan ile yürütüyor.

Murat 1.576 Okunma

Cevaplar

  • Murat 29 Haziran 2015

    10 Mayıs değil düzeltmek isterim 10 Haziran mayısda anlaştığımız için ay olarak yanıldım kimseye olduğundan farklı haksızlık yapmamaktan yanayızz.

  • Murat 29 Haziran 2015

    10 Mayıs'da kesin söz verilip 25 Haziran'da teslimatınız alındı değiştirilicek 1 sandalye hariç gerçekten güvendiğimiz için çok üzgünüz daha çok ihtiyaç alıncak şeyler varken yaşananlar hiç hoş değil gerçekten umarım sandelyemde önümüzdeki hafta gelir satışçılarla olan organizasyon geliştirilmeli müşteriye en azından bilgi verilmeli diye düşünüyorum.

  • Gündoğdu Mobilya Temsilcisi23 Haziran 2015

    Sayın Yetkili; Müşterimizin teslimatında üretimden kaynaklı aksaklıklar nedeni ile gecikme yaşanmıştır. Fakat eksik ürünler 24.06.2015 tarihinde müşterimize teslim edilecekti. Saygılarımızla Gündoğdu Mobilya Müşteri Hizmetleri Değerli Tüketicimiz; Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 1985 numaralı iletişim hattımıza yada [email protected] iletişim formundan iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön