Gündoğdu Mobilya Alışverişteki Sorunlar.

Murat K. |

Gündoğdu Mobilya yada diğer adıyla Gündoğdu life tan almış olduğum mobilya takımı verdikleri tarihte gelmediği gibi 1 ay sonra gelen ürünleri de eksik ve defolu gelmiştir. Yaptığım alışverişin ücretini nakit olarak yaptığım halde hala bir düzeltme olmadı bu firma işlerini yalan ile yürütüyor.

Etiketler :

Eksik Ürün Teslimi Kusurlu - Defolu Ürün Teslimi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Murat K.
  29 Haziran
  01:36

  10 Mayıs değil düzeltmek isterim 10 Haziran mayısda anlaştığımız için ay olarak yanıldım kimseye olduğundan farklı haksızlık yapmamaktan yanayızz.

 • Murat K.
  29 Haziran
  00:54

  10 Mayıs\'da kesin söz verilip 25 Haziran\'da teslimatınız alındı değiştirilicek 1 sandalye hariç gerçekten güvendiğimiz için çok üzgünüz daha çok ihtiyaç alıncak şeyler varken yaşananlar hiç hoş değil gerçekten umarım sandelyemde önümüzdeki hafta gelir satışçılarla olan organizasyon geliştirilmeli müşteriye en azından bilgi verilmeli diye düşünüyorum.

 • 23 Haziran
  10:51

  Sayın Yetkili;

  Müşterimizin teslimatında üretimden kaynaklı aksaklıklar nedeni ile gecikme yaşanmıştır. Fakat eksik ürünler 24.06.2015 tarihinde müşterimize teslim edilecekti.

  Saygılarımızla
  Gündoğdu Mobilya Müşteri Hizmetleri

  Değerli Tüketicimiz; Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 1985 numaralı iletişim hattımıza yada info@gundogdumobilya.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.