10 Ekim 2016
#6645424

Gülümser Hatun Termal Resmen Saf Yerine Koyuyorlar

Burdur PTT şubesinde stant başındaki kadının ısrarı üzerine otelin bedava diye nitelendirdiği tatil için form doldurdum. 07.10.2016 günü aradılar ve bedava tatil kazandığımı söylediler. Pazar günü turları olduğunu, oteli gezdireceklerini ve sonra bedava tatil kazanacağımı söylediler. 5 saatlik yolculuk sonrası otele geldik. Yemek, otelin gezilmesi ve devremülk ile ilgili slayttan sonra her aileyi farklı masalara alarak devremülkleri pazarlamaya başladılar.


Herhalde tipimizi beğenmediler ne bizimle ilgilenen oldu, ne de buraya niye geldiniz diye soran oldu. Devremülkler hoşuma gitmişti ve 30000 TL'lik bütçe ayırmıştım. Bizimle ilgilenmeden turun bittiğini söylediler. Masalarına gidip görüştükleri insanlara devremülk sattılar ve de tatil verdiler. Devremülk almayanlara tatil çekide vermediler. Yani söyledikleriyle yaptıkları birbirini tutmuyor. Pazarımı mahvettiler.

Hüseyin Hüseyin 6.892 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Gülümser Hatun Termal Temsilcisi22 Aralık 2016

    Sayın Hüseyin Bey; Satış acentasının tanıtım programlarındaki yoğunluktan dolayı bazı ailelerimizle geç ilgilenme söz konusu oluyor. Bu bekleme süreci içerisinde satış ve tanıtım acentasının görevlendirmiş oluğu rehber arkadaşlar siz ve annenizle ilgilenmiştir. Ayrıca tanıtım programı bittiği zaman acentenin promosyonu hediye tatil belgesi verilmesine rağmen bunu kabul ettmediğinizi belirtmiştir. Acente Tanıtım programlarımıza katılan bütün ailelerimize hediye tatil belgesi hiçbir koşul gözetmeksizin kendilerine takdim edildiğini belirtmiş olup kayıtları tarafımızdan görülmüştür.

Ziyaretçi Yorumları