13 Haziran 2018
#10556375

Gülümser Hatun Termal Hayal Kırıklığı!

Gülümser Hatun'a geçen sene misafir olarak geldik ve gayet memnun kaldık. Bu sebepten babam devremülk almaya karar verdi. Bu sene Ramazan dolayısıyla onların yerine biz gittik ve hüsran. Seneye tüp geçit yapılmış olacak dediler ilk olarak bunun yıkımı inşaatı bile yok, ardından odanın pisliği tezgah, ocak, lavaboda çay lekeleri lavabo içi pas. Temizlik talep ettik yeniden yaptılar “güya”odaya girdim yeniden temizlik yaptım sedirin altından geçen misafirlerden kalma otel terliği ve tomar tomar toz çıktı. Yemeğinizi kendiniz yapmayı düşünürseniZ kesen bir bıçak, makarna süzmek için süzgeç, çorba koymak için kepçe gibi en lazım gereçleri bulamayacaksınız. Kahvaltı bıçaklarının hepside paslı ayrıca. Banyo tuvalet oralara hiç girmeyeyim.

Rumeysa Rumeysa 5.871 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Rumeysa14 Haziran 2018

    1.) devremülk satılırken annem itiraz etti babama ben havızdan çıkınca dışarı çıkamam almayalım diye orada satış yapan beyefendi seneye tüp geçitimiz bitmiş olacak hatta yaşlı misafirlerimiz yürümesin diye şarjlı araçlar olacak her türlü rahatlık sağlanacak denmişti. Ya sizin bilginiz yok ya da bize yalan söylendi. 2.) neden iyi olan bir şeye kötü demek ihtiyacı hissedeyim. Temizlik gerçekten kötüydü hatta daha sonra misafirlerimiz geldi ve yatak birleştirme durumumuz oldu çıkan tozdan uzun süre öksürdük oda içinde ve topak topak tozları süpürüp ardından viledalamamız gerekti. 3.) evet 1+1 den 2+1 e geçtik ama bu sizi mağdur etmedi zira takriben 75 euro ödeme yaptık bunun için. Şahsen ben oraya bu kadar masraf yapıp bu tesisi yapan firma adına üzüldüm denetim eksikliğinden müşteri kaybediyor.

  • Gülümser Hatun Termal Temsilcisi13 Haziran 2018

    Sayın O. ; Otel ile Konaklarımız arasında ki geçiş yapılacak kelimesini ne patronlarımdan ne de çalışanlarımdan şu ana kadar duymadım. Ancak şunu belirtmek isterim ki döneminiz olmamasına rağmen arkadaşlarım size dönem değişikliği ve ayrıca 1+ 1 daireniz olmasına rağmen 2+1 kullanabilmeniz adına da yardımcı olmuşlardır. Misafirlerimizden temizlik, eksik malzeme gibi her hangi bir şikayet almamak adına temizlik sonrası sizlere de izletilen odanızın temizliğine dair video kaydı elimizde mevcuttur. Bahsettiğniz banyoların temizliği ise şu ana kadar hijyen olarak tüm misafirlerimizden olumlu dönüşler almaktayız. Sayın O. şu ana kadar 3500' e yakın daire sahibimiz konaklarımızı ve tesisimizi kullanmaktadır. Eksik olabilir, talebiniz olabilir. Sizinde yazınızda belirttiğiniz gibi arkadaşlarım sizlere talebiniz doğrultusunda yardımcı olduklarını bana da iletmişlerdir. Her gün değer kazanan tesisimizde ki dairenizi satmayı düşünüyor olabilirsiniz.Mutlaka bir alıcı bulunacaktır. Saygılarımla.

Ziyaretçi Yorumları