18 Kasım 2016
#6978882

Gülümser Hatun Termal Dışından Bakınca Albenisi Var Girince Süpriz!

16.11.2016 sabahı İzmir'den yola çıkıyorsun akşama kadar yol gidiyorsun, işlerini yapıyorsun pestilin çıkmış hadi otele gideyim bir de dinleneyim diye düşünüyorsun ve filim kopuyor.


Ayda 1-2 kere iş için gittiğim Kütahya iline farklı olsun merkezde konaklamak yerine Yoncalı'da ki otelden rezervasyon yaptırdım. Neyse işler bitti 19:20 gibi malum otele gittim resepsiyonda kimse yok 20-25 saniye bekledim gelen olmayınca zile basıp arkadan yüzü gülmeyen nereden geldin sen der gibi bir bayan karşıladı.


15 dk süren işlemlerden sonra odaya çıktım kapı açılmıyor eşyalarımla tekrar indim benden başkası yok kapı açılmıyor dedim, tamam yanıtından sonra benden sonra gelenlerle ilgilenen bayan 10 dk'dan sonra beni başka bir bayana havale edip oda 5 dk bekletecekmiş beni. Vay canına nasıl bir hizmet anlayışıdır bu, anlayamadım. Dışından gösterişli otelin içi işi bilmez kişilerle yönetiliyor.

Zekeriya Zekeriya 7.669 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Gülümser Hatun Termal Temsilcisi22 Aralık 2016

    Şikayetinizin olduğu gün ard arda birkaş tane daha kapı açılmama sorunu üst üste yaşanması sebebiyle yeni olan otelimizde son teknoloji bilgisayarlı kilit sistemimizin personelimizin de yeni olması ve heyecanı sonucunda meydana gelen rahatsızlıktan dolayı özür dileriz. Bu olaydan sonra tüm personelimize tekrar eğitim verilmiş olup böyle bir olayın yaşanmaması için gereken tedbirler alınmıştır. saygılarımızla.

Ziyaretçi Yorumları