02 Mayıs 2016

Gülümser Hatun Termal Devremülkte Vaatleri Yerine Getirmediler!

Aldığım devremülkün durumu vaatlerden uzak ve geç teslim edildi. Tatil vaadi ile çağırıp usulsüz satış yapılması dolayısıyla hissemin iptalini istiyorum. Beni sallayıp duruyorlar, 3 haftadan beri. Salı günü cevap verecekmişler sözde, bir de utanmadan %20 kesinti yapacaklarını söylüyorlar ben hiçbir şartlarını kabul etmeyip yaptığım 10200 TL'lik masrafımı istiyorum. Yoksa Tüketici Mahkemeleri'nde gerekli hakkımı arayacağım sonuna kadar ve paramı faizi ile geri alacağım.

Ergül 4.336 Okunma

Cevaplar

  • Ergül12 Mayıs 2016

    İşiniz gücünüz benim gibi insanları kandırıp malı satmak ve ardından da başınızın çaresine bakın demekten başka bir şey yok... burada şirin görünüpte gözümde olmayan prestijinizi kaybetmeme gibi bir durum söz konusu değildir. Yapmış olduğum 10200 TL'lik masrafı size ihtar yolu ile bildirmiş bulunmaktayım. Ben haklı davamda sonuna kadar gidip yemiş olduğunuz hakkımı elbette alacağım. İnsanları tatil kazandınız diye çagırıpta devremülk satışı yaptığınız aşikardır... .Bide arayıp mağduru oynamanız çok komikti hiç samimi değilsiniz...

  • Ergül12 Mayıs 2016

    Size gerekli bildirimi telefon aracılığıyla ilettim ve yinede tekrarlıyorum işinize geldiği gibi konuşuyorsunuz. Ben talebimi Ağustos 2015te ilettim kabul edilmedi ve bende son taksitimi ödeyerek mecburi bırakıldım ve aile dostum olan bi avukat aracılıgla iptal edebileceğimi öğrendim... .Size bu talebimi nisan ayının başında ilettim. Pınar hanım diye bir bayana fakat ilğilenecegini söylediler beni arayacağını söylediler 3 hafta salladılar... Bu 3 haftada ben aradım talebimi tekrar tekrar ilettim... Fakat beni sallamaktan başka bir şey yapmadılar... 4 Mayıs'ta bir yetkili aradı. Daha doğrusu yetkili olduğunu söyledi fakat çözümden çok işi yokuşa sürerek oda aynı şekilde iptal edemeyeceğimi söyledi.

  • Gülümser Hatun Termal Temsilcisi07 Mayıs 2016

    Sayın Ergül Gözüaçık, 02.11.2014 tarihinde kendi iradeniz ile tarafımızdan 1+1 bir konaklarımızdan yedi gün hisseli bir gayri menkul satın aldınız. 29 nisan / 6mayıs tarihleri arasında yıldat tutarınızı yatırarak devre hakkınızı kullanmanız ile ilgili 2016 yılı 1 ocak tarihinde bizlerde kayıtlı telefonlarınıza yıldatlarınızı yatırarak dönem hakkınızı kullanmaya başlayabilirsiniz mesajı sms olarak atılmış ve şahsınız 25 nisan pazartesi günü de telefonla aranarak devre hakkınızın kullanımı ile ilgili bilgi telefonu açılmıştır. 1- Tapu sahibi olarak hak sahibi sizsiniz!!! Bizim size ait olan bir tapuyu sizlerin talebi olmadan direk olarak iptal edebilme yetkimiz hukuki olarak imkansızdır. 2- Tapu sahibi olarak sizin üzerinize düşen yıldat miktarınızı yatırıp, gününde devre hakkınızı kullanmaktır ki yapılan tespitlerde yıldat ücretinizi yatırmadığınız ve devre hakkınızı kullanmak istemediğiniz tarafımıza iletilmiştir. 3- Tapu sahibi olarak tarafımıza sözleşme süreniz boyunca ödemelerinizi yaparken bir iptal yazısı göndermediniz veyahut bir bildirimde bulunmadınız , yasal süreç çerçevesinde tapunuzu belirlenen tarihte aldınız. İşletmemize haksız prestij kaybı yarattıran bu sitedeki yazınızı okuyana kadar böyle bir talebinizden de asla firmamızın bilgisi yoktur. Tapunuzu aldıktan sonra hak kullanımınızı gerçekleştirmemeniz durumunda yıldat ücretinizi yatırarak hakkınızı satma, devretme veya kiraya verme hakkınız mevcuttur. Devre hak kullanımımız 7 ocak tarihi itibari ile tüm devre hak sahiplerimize bildirilmiş ve tüm devre hak sahiplerimiz haklarını kullanmaya başlamış ve halende kullanmaya devam etmektedirler 4- Size ait olan bir tapu nun iptalinin tarafımızca yapılamayacağı aşikardır. 5- Tesisimiz, konaklamalarını gerçekleştiren misafirlerimizin yorumları ile , vaat edilenden çok daha fazla masraf edilerek , her noktasında en küçük ayrıntılar bile düşünülerek hizmete açılmış ve halen de faaliyetlerini aynı misafir memnuniyeti odaklı olarak devam ettirmektedir. 6- Size ait olan bir tapu ile ilgili olarak şirketimize yapmış olduğunuz bu asılsızca şikayet, şirketimizin imajını zedelemektedir ve bununla ilgili hukuki haklarımız tarafımızca saklı tutulmaktadır.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön