Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
1

Teknosa Ve Gulf Sigorta Ayıplı Hizmetine Sahip Çıkmıyor

Uğur
22 Mayıs 14:41
227

Teknosa iç ve dış ticaret anonim şirketi'nden telefon aldım. Cihazı alırken kasko yaptırmam konusunda bana tavsiyelerde bulunuldu. Çalıştıkları kasko şirketlerinin çok başarılı olduğunu ve bir sorun yaşamam durumunda Teknosa'nın her zaman muhatap olduğunu belirttiler.

Cihazımda sorun oluştuğunda Gulf Sigorta şirketine telefonumu gönderdim. Ancak, yasal süreler fazlasıyla geçmesine rağmen ne Gulf Sigorta ne de Teknosa bana cevap verememektedir. İki aydır telefonsuz bir şekilde mağdur edildim.

Parça bekleyen Gulf Sigorta hâlâ parça bekliyor. Teknosa ise 'bizlik bir şey yok, biz sadece satışını yapıyoruz. Kaskonun gerisi sizin probleminiz' diyor. Ciddi anlamda mağdur edildim.

23 Mayıs 15:12 (Şikayetten 1 gün sonra)
Uğur
23 Mayıs 19:54

Bakınız sayın Gulf Sigorta. Beni henüz arayan olmadı. Burada yaptığınız açıklamalar genel kapsamda yapılmış açıklamalar. Sözleşmenin maddelerinde belirtildiği üzere 20 iş gününde çözüm üretmeniz aksi takdirde cihazı birebir değişim ya da ücret iadesi yapmanız gerekiyor. Siz hala süre istiyorsunuz. Ben çözüm istiyorum. İlk talebim cihazımın artık yenisi ile değiştirilerek tarafıma gönderilmesi. Teknosa pişmanlıktır. Teknogaranti diye satılan bir hizmetin altından başka firmalar çıkıyor.

Uğur
23 Mayıs 20:02

Bu arada Şikayetvar'da Gulf Sigorta ile ilgili sorunlar hep aynı. İnsanları sürekli bekletmeniz ve dönüş yapmamanız sözleşmelerde yazdığınız 20 iş günü ibaresine hiçbir şekilde uymadığınızı görüyorum. Ve herkese standart cevap olarak aynı cevabı veriyorsunuz. Yine aynı şekilde tarafıma da istediğin yere şikayet edin gibi tavrınız da hiç hoş değil. Sizden beklenilen ücretini peşin aldığınız bir sorumluluğu zamanın da yerine getirmeniz. Teknosa markasının bizi düşürdüğü durum yazık.

27 Mayıs 13:19

Değerli Müşterimiz, Talebiniz işleme alınmış olup tarafınıza konu hakkında geri dönüş yapılmıştır. Saygılarımızla, GULF SİGORTA A.Ş.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

Şikayetle İlgili Yorumlar

Benzer Şikayetler

Gulf Sigorta Laptopumu Tamir Etmedi Ayrıca Hasar Verdi

Melek
18 Haziran 06:41
67
Gulf Sigorta Laptopumu Tamir Etmedi Ayrıca Hasar Verdi
Gulf Sigorta Laptopumu Tamir Etmedi Ayrıca Hasar Verdi
1

Teknosa'nın Anlaşmalı Olduğu Gulf Sigorta Şirketi Mağduriyeti

Enis
16 Haziran 10:52
169
Teknosa'nın Anlaşmalı Olduğu Gulf Sigorta Şirketi Mağduriyeti
Teknosa'nın Anlaşmalı Olduğu Gulf Sigorta Şirketi Mağduriyeti

Gulf Sigorta Ve Teknosa İş Birliği

Suat
15 Haziran 11:35
151

Gulf Sigorta Garantili Ürün Kırık Gitti Ve Geldi

Kübra
14 Haziran 17:10
140

Gulf Sigorta'nın Ürünümü Bana Göndermemesi

Erdem
14 Haziran 17:09
143
Benzer Şikayet Yaz