Gulf Sigorta ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Teknosa Aracılığıyla İPhone Xr Gulf Sigorta Yaptırdık Mağduruz

1.317görüntüleme
Aysel
Aysel 17 Ekim 2020 13:17

İPhone xr 7bin tl para ödedim Teknosa müdürünün kırılmaya çalınmaya suya düşmesi gibi vs. Sözlerine aldanarak yaptırdım sigortayı telefonum birilerinin bana çarpması sonucu telefonum elimden yere düştü. Telefonumu Gulf Sigorta'ya gönderdim telefon gitti geldi tekrar gönderdim tam 3 ay oyaladılar ve sonuç tamirinin mümkün olmayacağı diye bana sormadan telefona el koyup adıma 3700 küsuratlı bir çek yazdık deyip bir mesaj atmışlar. Mesajı görmesem bundan da haberim olmayacaktı Gulf Sigorta özel sigorta neden var neden ekstra para ödüyoruz insanlar araçlarına bile kasko sigorta yaptırıyor hakkı olanı alabilmek için biz sizden yenisini bile istemedik tamir edilsin dedik insanları mağdur ediyorsunuz tüm yasal haklarımı arayacağım sizden şikayetçiyim ve Teknosa'dan da şikayetçiyim beni sizin gibi ini hakkıyla yapamayan bir firmayla muhatap ettiği için Tüketici Hakem Heyeti'ne başvuracağım.

Gulf Sigorta Logo
Gulf Sigorta 19 Ekim 2020 09:45

Sayın Aysel C., Öncelikle değerli bildiriminiz için teşekkür ederiz. Tarafımıza iletmiş olduğunuz konuyu hassasiyetle değerlendirmeye aldığımızı bildirmek isteriz. Gulf Sigorta A.Ş. olarak, müşterilerimizin her türlü talep ve şikâyetlerini çözüme kavuşturmak öncelikli hedeflerimiz arasındadır. Talebiniz ile ilgili olarak en kısa sürede tarafınıza geri dönülecektir. Herhangi bir sorunuz olması durumunda 4441244 numaralı Müşteri İletişim Merkezimizden de bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla, Gulf Sigorta A.Ş.

Gulf Sigorta Logo
Gulf Sigorta 20 Ekim 2020 13:22

Değerli Müşterimiz, Talebiniz işleme alınmış olup tarafınıza konu hakkında geri dönüş yapılmıştır. Şirketimiz ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikâyet, öneri ve isteklerinizi www.gulfsigorta.com.tr internet sitemizde yer alan ‘’iletişim’’ bölümünden ya da 444 12 44 numaralı Müşteri İletişim Merkezimiz kanalı ile bize doğrudan ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla, GULF SİGORTA A.Ş.

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler