Gulf Sigorta  ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Orhan'ın şikayet sonucundan memnuniyeti

         

İyi Ki Varsın Gulf Sigorta...

1.690görüntüleme
Orhan
Orhan 21 Kasım 2020 17:34
ÇözüldüÇözüldü
Orhan'ın Teşekkür Mesajı
“İlgi ve alakanız için teşekkürler”

2017 Aralık ayında Teknosa'dan Sony Xperia Premium Telefon satın aldım Daha sonra satıcının ısrarlarına dayanamayıp kasko yaptırdım Yaklaşık 3 senedir telefonumu sıkıntısız kullanmaktayım Fakat son günlerde şarjdayken sürekli yeniden başlamaya başladı ve ekranında beyaz bir nokta belirdi Ben de telefonumu almış oldum Teknosa bayisine götürdüm. 202*****714 hasar dosya numaralı ürünüm Gulf Sigorta anlaşmalı servisine gönderildi. Sony 'nin Türkiye pazarından çekilmesinden dolayı endişe ettim fakat kasko şirketi telefonumun tamiri olması mümkün olmadığından dolayı bana telefonumun tutarı kadar hediye çeki yolladı. Üzerine çok az bir miktar koyup istediğim telefonu alabildim. Yine kasko yaptırdım. Güvenimi boşuna çıkarmadığı için teşekkürler Gulf Sigorta. Şikayet yazacağımı düşünürken teşekkür yazmak...

Gulf Sigorta Logo
Gulf Sigorta23 Kasım 2020 09:16

Sayın Orhan D., Öncelikle değerli bildiriminiz için teşekkür ederiz. Tarafımıza iletmiş olduğunuz konuyu hassasiyetle değerlendirmeye aldığımızı bildirmek isteriz. Gulf Sigorta A.Ş. olarak, müşterilerimizin her türlü talep ve şikâyetlerini çözüme kavuşturmak öncelikli hedeflerimiz arasındadır. Talebiniz ile ilgili olarak en kısa sürede tarafınıza geri dönülecektir. Herhangi bir sorunuz olması durumunda 4441244 numaralı Müşteri İletişim Merkezimizden de bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla, Gulf Sigorta A.Ş.

Orhan
Orhan23 Kasım 2020 09:33

İlgi ve alakanız için teşekkürler

Gulf Sigorta Logo
Gulf Sigorta23 Kasım 2020 15:15

Değerli Müşterimiz, Talebiniz işleme alınmış olup tarafınıza konu hakkında geri dönüş yapılmıştır. Şirketimiz ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikâyet, öneri ve isteklerinizi www.gulfsigorta.com.tr internet sitemizde yer alan ‘’iletişim’’ bölümünden ya da 444 12 44 numaralı Müşteri İletişim Merkezimiz kanalı ile bize doğrudan ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla, GULF SİGORTA A.Ş.

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler