Toplam çözüm sayısı
..
Gulf Sigorta ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü
  • profile
  • profile
2 Destekçi

Gulf Sigorta'nın Yan Sanayi Ürün Kullanması Ve Mağduriyet

1.060görüntüleme
Kevser
Kevser 18 Aralık 2020 18:18

2019 yılında Teknosa ®'dan aldığım Huawei y9 Prime ® telefonuma genişletilmiş garanti ile Gulf Sigorta kapsamında kasko yaptırdım telefonumun ekranı pandemi döneminde kırıldı ve Gulf sigortaya gönderdim ekranı değiştirdiler birkaç ay geçtikten sonra kırılmaz ekran olmasına rağmen ekranım tekrar kırıldı nasıl olabiliyorsa tabi tekrar Gulf Sigorta kapsamında tekrar gönderdim yine üzerinden birkaç ay geçtikten sonra ekranımda renkli çizgiler çıkmaya başladı ve kasko sürem dolduğu için KVK ® ya gönderdim bana iletilen bilgi ile de garanti kapsamı dışında kaldığını ve ücret ödemem gerektiği söylendi yani hem ek kasko yaptırıp hem yan sanayi ürün kullanarak insanları mağdur ediyorlar ve kasko için Teknosa çalışanları da ayrıca ikna çabası içerisindeler ek kasko yapılması için.

Gulf Sigorta Logo
Gulf Sigorta18 Aralık 2020 18:46

Sayın Kevser D., Öncelikle değerli bildiriminiz için teşekkür ederiz. Tarafımıza iletmiş olduğunuz konuyu hassasiyetle değerlendirmeye aldığımızı bildirmek isteriz. Gulf Sigorta A.Ş. olarak, müşterilerimizin her türlü talep ve şikâyetlerini çözüme kavuşturmak öncelikli hedeflerimiz arasındadır. Talebiniz ile ilgili olarak en kısa sürede tarafınıza geri dönülecektir. Herhangi bir sorunuz olması durumunda 4441244 numaralı Müşteri İletişim Merkezimizden de bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla, Gulf Sigorta A.Ş.

Gulf Sigorta Logo
Gulf Sigorta21 Aralık 2020 09:20

Değerli Müşterimiz, Talebiniz işleme alınmış olup tarafınıza konu hakkında geri dönüş yapılmıştır. Şirketimiz ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikâyet, öneri ve isteklerinizi www.gulfsigorta.com.tr internet sitemizde yer alan ‘’iletişim’’ bölümünden ya da 444 12 44 numaralı Müşteri İletişim Merkezimiz kanalı ile bize doğrudan ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla, GULF SİGORTA A.Ş.

  • profile
  • profile
2 Destekçi

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler