Toplam çözüm sayısı
..
Gulf Sigorta ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü
  • profile
1 Destekçi

Gulf Sigorta Telefonu Yapmadan Yolladılar Ve Gönderdiğim Üründe 3 Haftada Geliyor

978görüntüleme
Muhammed
Muhammed 11 Aralık 2020 01:28

Telefonumun sessize alma tuşu çalışmıyordu yolladım 3 hafta aradan sonra temizlik yapıldı çalışıyor diye geri gönderdiler. Teknosa ® çalışanı telefonu elime verdi ve kontrol ettim çalışmıyordu. Çalışana söyledim gördünüz mü yapmadan göndermişler dedim. O da haklısınız beyefendi tekrar yollayalım talep oluşturalım dedi bende istemez dedim. Çünkü yine yapmadan yollayıp beni haftalarca telefonsuz mağdur edeceklerdi. Şu an hala bozuk haliyle kullanıyorum. çok pişmanım kasko paramı geri verseler kasko parama açıyorum çok üzgünüm çok. Tek isteğim hiçbir yapmıyorsunuz bari kasko paramı verin ben özelde yaptırayım telefonu. Beni arayıp tekrar gönderin inceleyelim demeyin gönderdim de ne oldu?

Gulf Sigorta Logo
Gulf Sigorta11 Aralık 2020 09:15

Sayın Muhammed B., Öncelikle değerli bildiriminiz için teşekkür ederiz. Tarafımıza iletmiş olduğunuz konuyu hassasiyetle değerlendirmeye aldığımızı bildirmek isteriz. Gulf Sigorta A.Ş. olarak, müşterilerimizin her türlü talep ve şikâyetlerini çözüme kavuşturmak öncelikli hedeflerimiz arasındadır. Talebiniz ile ilgili olarak en kısa sürede tarafınıza geri dönülecektir. Herhangi bir sorunuz olması durumunda 4441244 numaralı Müşteri İletişim Merkezimizden de bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla, Gulf Sigorta A.Ş.

Gulf Sigorta Logo
Gulf Sigorta14 Aralık 2020 08:42

Değerli Müşterimiz, Talebiniz işleme alınmış olup tarafınıza konu hakkında geri dönüş yapılmıştır. Şirketimiz ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikâyet, öneri ve isteklerinizi www.gulfsigorta.com.tr internet sitemizde yer alan ‘’iletişim’’ bölümünden ya da 444 12 44 numaralı Müşteri İletişim Merkezimiz kanalı ile bize doğrudan ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla, GULF SİGORTA A.Ş.

  • profile
1 Destekçi

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler