Toplam çözüm sayısı
..
Gulf Sigorta ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Burak'ın şikayet sonucundan memnuniyeti

tam yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız 1

Gulf Sigorta Telefon Kasko Mağduriyeti

1.382görüntüleme
Burak
Burak 13 Ocak 16:14

26.01.2020 tarihinde aldığım kırmızı renk iPhone ® xr telefonumu 2020 Aralık ayında hasar kaydını oluşturup 2021 Ocak ayında kaskoya gönderdim yalnız telefonun onarımının mümkün olmadığını söylediler. Telefonumun fiyatı 5900 TL olup bana 3500 TL'lik hediye çeki verdiler. Telefonumu aldığım zaman askeriyede eğitim de olduğumu telefonu aldığım gün hafta sonu izninde olduğumdan eğitim alayına geç kalma durumumdan dolayı sözleşmeyi detaylı okumadığımı Teknosa ® satış elemanın bana sözleşme detaylarını acelemin olduğu bildiği halde söylemedi mağduriyetimi bütün çevreme ileteceğimi ve en kısa zamanda gerekli makamlara Tüketici Hakları mahkemesine ve savcılığa avukatımla beraber suç duyurusunda bulunacağımı bilmenizi isterim.

Gulf Sigorta Logo
Gulf Sigorta14 Ocak 08:30

Sayın Burak Can G., Öncelikle değerli bildiriminiz için teşekkür ederiz. Tarafımıza iletmiş olduğunuz konuyu hassasiyetle değerlendirmeye aldığımızı bildirmek isteriz. Gulf Sigorta A.Ş. olarak, müşterilerimizin her türlü talep ve şikâyetlerini çözüme kavuşturmak öncelikli hedeflerimiz arasındadır. Talebiniz ile ilgili olarak en kısa sürede tarafınıza geri dönülecektir. Herhangi bir sorunuz olması durumunda 4441244 numaralı Müşteri İletişim Merkezimizden de bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla, Gulf Sigorta A.Ş.

Gulf Sigorta Logo
Gulf Sigorta14 Ocak 10:49

Değerli Müşterimiz, Talebiniz işleme alınmış olup tarafınıza konu hakkında geri dönüş yapılmıştır. Şirketimiz ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikâyet, öneri ve isteklerinizi www.gulfsigorta.com.tr internet sitemizde yer alan ‘’iletişim’’ bölümünden ya da 444 12 44 numaralı Müşteri İletişim Merkezimiz kanalı ile bize doğrudan ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla, GULF SİGORTA A.Ş.

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler