Toplam çözüm sayısı
..
Gulf Sigorta ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Gulf Sigorta Telefon İçin Kasko Sorunu

1.864görüntüleme
Ömer
Ömer 12 Aralık 2020 11:43

Yaklaşık 3 sene önce ( 19.12.2018) Teknosa ® mağazasından almış olduğum Apple ® marka iPhone 8 ® cep telefonu ürünüme mağaza görevlilerinin 3 sene boyunca telefonunuzun camı kırılır kullanıcı hatasına dayalı bir sorun olursa çözülebilmesi için kasko yaptırın telkinleri ile kasko yaptırdım. Fakat yaklaşık bir 10 gün önce servise gönderdiğim ürünüm hakkında çıtasında bulunan çiziklerden dolayı kullanıcı hatası denilmekte çalışmayan açma kapama tuşu, telefon görüşmesi sırasında çok az ses gelen ahize, yer yer merkezde sıkıntı yaşadığım şebeke ve telefonun kendisinin batarya değişimi önerilir sorunlarına rağmen kullanıcı hatası ( çizikler ) var deyip telefonumu geri göndereceklerini söylediler.

Gulf Sigorta Logo
Gulf Sigorta14 Aralık 2020 08:55

Sayın Ömer Ş., Öncelikle değerli bildiriminiz için teşekkür ederiz. Tarafımıza iletmiş olduğunuz konuyu hassasiyetle değerlendirmeye aldığımızı bildirmek isteriz. Gulf Sigorta A.Ş. olarak, müşterilerimizin her türlü talep ve şikâyetlerini çözüme kavuşturmak öncelikli hedeflerimiz arasındadır. Talebiniz ile ilgili olarak en kısa sürede tarafınıza geri dönülecektir. Herhangi bir sorunuz olması durumunda 4441244 numaralı Müşteri İletişim Merkezimizden de bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla, Gulf Sigorta A.Ş.

Ömer
Ömer14 Aralık 2020 09:48

Evet aradınız ama Hala ezbere konuşmalar ve bilgisi dahi olmayan insanlar tarafından aranmaktayım ya konu hakkında bilgisi ve yetkisi olan birisi benimle iletişime geçsin ya da kimse iletişime geçmesin mahkemede sizlerle iletişime en katı haliyle geçeceğiz. Hem problemi çözemiyorsunuz hem de burada göz boyuyorsunuz ayıptır.

Gulf Sigorta Logo
Gulf Sigorta15 Aralık 2020 13:24

Değerli Müşterimiz, Talebiniz işleme alınmış olup tarafınıza konu hakkında geri dönüş yapılmıştır. Şirketimiz ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikâyet, öneri ve isteklerinizi www.gulfsigorta.com.tr internet sitemizde yer alan ‘’iletişim’’ bölümünden ya da 444 12 44 numaralı Müşteri İletişim Merkezimiz kanalı ile bize doğrudan ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla, GULF SİGORTA A.Ş.

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler