4 g
Yorum Yap
#11856723

Gulf Sigorta Ödeme Yapmadı!

Gulf Sigorta'nın sorumsuzlukları yüzünden pert olan hurdaya çıkan aracımızın parasını uzun uğraşlar sonucunda 2.5 aya yakın bir süreçten sonra alabildik. Poliçe değerimiz 64.461 TL rayiç bedelimizde 58.000 TL'değerinde ki aracımıza km bahane edilerek 47.000 TL verildi. Sovtaj bedelimiz zaten 20.210 TL'sigorta şirketinin ödeyeceği ne kalıyor ki geri. Tekrar değerlendirilmesi işin şirkete mail attık yine uzun süre sonrasında dün arama yapıldı ve olumsuz olduğu bildirildi.


Bu kadar sorumsuz firma olma mağduriyet üstüne mağduriyet yaşatıyor! Olumsuz kararını mail olarak istedik Sigorta tahkim komisyonuna (Hakem Heyeti'ne) başvuru yapacağız hala şikayet mailimize dönüş yapılmış değil. Çağrı merkezlerinden de aciliyetini ilettik sonuç yok. Desteğinizi rica ederiz.

Ünzüle Ünzüle 414 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • Gulf Sigorta Temsilcisi4 g

    Sayın Ü., Öncelikle değerli bildiriminiz için teşekkür ederiz. Tarafımıza İletmiş olduğunuz konuyu hassasiyetle değerlendirmeye aldığımızı bildirmek isteriz. Gulf Sigorta A.Ş olarak, müşterilerimizin her türlü talep ve şikayetleri çözüme kavuşturmak öncelikli hedeflerimiz arasındadır. Talebinize ilgili olarak en kısa sürede tarafınıza geri dönülecektir. Herhangi bir sorunuz olması durumunda 444 12 44 nolu Müşteri İletişim Merkezimizden de bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla, Gulf Sigorta A.Ş

Ziyaretçi Yorumları