Gulf Sigorta Lenovo Tablet Ekran Değişimi

Salih Salih4 hafta önce

Vatan Bilgisayar'dan almış olduğum tabletimin 2+1 yıl ekran kırılmaları değil garantili olduğu söylendi. Tabletin ekranında sorun yaşadım. Gulf Sigorta'ya gönderdik bize dalga geçer gibi kullanıcı hatası dediler bir daha Vatan'dan çöp dahi almam. helal olmasın aldığınız paralar.

Gelişme :

4 hafta önce

Sigorta la tabletimin neden ekranı değişmiyor ben bu ürünü aldığında ekran kırılsa değil değişim ücretsiz olacaktı neden kullanıcı hatası deniyor sigorta şirketi bizim le alay ediyor sizde sigortalı diye bize satıyorsunuz insanları kandırmayın bir daha Vatan bilgisaraydan kesinlikle alışveriş yapmak

Cevaplar

Gulf Sigorta Logo Gulf Sigorta 4 hafta önce

Değerli Müşterimiz, Talebiniz işleme alınmış olup tarafınıza konu hakkında geri dönüş yapılmıştır. Şirketimiz ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikâyet, öneri ve isteklerinizi www.gulfsigorta.com.tr internet sitemizde yer alan ‘’iletişim’’ bölümünden ya da 444 12 44 numaralı Müşteri İletişim Merkezimiz kanalı ile bize doğrudan ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla, GULF SİGORTA A.Ş.

Gulf Sigorta Logo Gulf Sigorta 4 hafta önce

Sayın Salih O., Öncelikle değerli bildiriminiz için teşekkür ederiz. Tarafımıza iletmiş olduğunuz konuyu hassasiyetle değerlendirmeye aldığımızı bildirmek isteriz. Gulf Sigorta A.Ş. olarak, müşterilerimizin her türlü talep ve şikâyetlerini çözüme kavuşturmak öncelikli hedeflerimiz arasındadır. Talebiniz ile ilgili olarak en kısa sürede tarafınıza geri dönülecektir. Herhangi bir sorunuz olması durumunda 4441244 numaralı Müşteri İletişim Merkezimizden de bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla, Gulf Sigorta A.Ş.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler