Gulf Sigorta  ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü
  • profile
  • profile
2 Destekçi

Gulf Sigorta Kasko İşini Yapmıyor

908görüntüleme
Abdullah
Abdullah 24 Kasım 2020 18:51

Teknosa'dan aldığım Samsung marka telefonun ekranında beyaz bir nokta oluştu ve bazen ekranın dokunmatik çalışmıyor Teknosa'dan alırken fark ödeyerek yaptırmış olduğumuz sigorta şirketine göre bu çok büyük bir arıza değilmiş bu şekilde de kullanılabilir miş telefona lem yapmadan geri gönderiyorlarmış. O zaman demek ki Gulf Sigorta içi boş bir şirket. Size verilen paraya yazık yorumları okuyup üzülemedim çünkü tamirden gelen bir çok kişinin telefonu çöp olmuş bu noktada Teknosa'nın da suçu var sen. Kurumsal bir firmasın ne işin var sigorta şirketleriyle.

Gulf Sigorta Logo
Gulf Sigorta25 Kasım 2020 08:46

Sayın Abdullah Ö., Öncelikle değerli bildiriminiz için teşekkür ederiz. Tarafımıza iletmiş olduğunuz konuyu hassasiyetle değerlendirmeye aldığımızı bildirmek isteriz. Gulf Sigorta A.Ş. olarak, müşterilerimizin her türlü talep ve şikâyetlerini çözüme kavuşturmak öncelikli hedeflerimiz arasındadır. Talebiniz ile ilgili olarak en kısa sürede tarafınıza geri dönülecektir. Herhangi bir sorunuz olması durumunda 4441244 numaralı Müşteri İletişim Merkezimizden de bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla, Gulf Sigorta A.Ş.

Gulf Sigorta Logo
Gulf Sigorta27 Kasım 2020 10:49

Sayın Abdullah Ö. , Şirketimize bildirmiş olduğunuz iletişim numaralarınızdan tarafınıza ulaşılamadığından, süreç ile ilgili bilgilendirme yapılamamaktadır. Şirketimiz ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikâyet, öneri ve isteklerinizi “www.gulfsigorta.com.tr” internet sitemizde yer alan ‘’iletişim’’ bölümünden ya da 444 12 44 numaralı Müşteri İletişim Merkezimiz kanalı ile bize doğrudan ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla, GULF SİGORTA A.Ş.

  • profile
  • profile
2 Destekçi

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler