Gulf Sigorta Kasko Diye Para Veriyoruz Ekstra Para Mı Alınır

Büşra Büşra25 Şubat 15:31

Turkcell bayisinden telefon alıyoruz pahalı bir şey ve bize kasko yapalım ne olursa olsun Bi hasar kırılma olduğunda garantili hiçbir şekilde ücret ödemeden yapılacak denildi kazası sonrası telefonum hasar gördü garantiye yolluyorum garanti benden 1000 küsur para istedi bu ne saçmalıktır biz bu zamana kadar yatırıyoruz hasar görünce para ödemek için mi sizden şikayetçiyim

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Gulf Sigorta Logo Gulf Sigorta 4 hafta önce

Değerli Müşterimiz, Talebiniz işleme alınmış olup tarafınıza konu hakkında geri dönüş yapılmıştır. Şirketimiz ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikâyet, öneri ve isteklerinizi www.gulfsigorta.com.tr internet sitemizde yer alan ‘’iletişim’’ bölümünden ya da 444 12 44 numaralı Müşteri İletişim Merkezimiz kanalı ile bize doğrudan ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla, GULF SİGORTA A.Ş.

Gulf Sigorta Logo Gulf Sigorta 25 Şubat 15:34

Sayın Büşra M., Öncelikle değerli bildiriminiz için teşekkür ederiz. Tarafımıza iletmiş olduğunuz konuyu hassasiyetle değerlendirmeye aldığımızı bildirmek isteriz. Gulf Sigorta A.Ş. olarak, müşterilerimizin her türlü talep ve şikâyetlerini çözüme kavuşturmak öncelikli hedeflerimiz arasındadır. Talebiniz ile ilgili olarak en kısa sürede tarafınıza geri dönülecektir. Herhangi bir sorunuz olması durumunda 4441244 numaralı Müşteri İletişim Merkezimizden de bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla, Gulf Sigorta A.Ş.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler