Gulf Sigorta ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Gulf Sigorta Döviz Kuruna Bağlı Olarak Hurdaya Ayırma

1.187görüntüleme
Mehmet
Mehmet 20 Kasım 2020 00:55

Haziran 2020'de sipariş no:202019573391 ile Teknosa ® firmasından 499 TL'ye Huawei ® marka tablet satın aldım. Satın alırken 135 TL ek ücret ile Gulf Sigorta' dan kasko genişletilmiş garanti hizmeti de satın aldık. Aradan 5 ay geçti tableti çocuk kullandığı için ekranında çatlamalar meydana geldi. Zaten genişletilmiş garantiyi çocuk kullanacağı için yatırmıştık. Teknosa firmasına gittiğimde 0850 250 67 37 numaralı telefonu aramamı faturayı ibraz etmemi ve ürünü anlaşmalı kargo şirketi ile göndermemi söylediler. 1 senede 3 defa ekran değişim hakkımızın olduğunu söylediler. 

İlgili numarayı aradım, 20200975828 numaralı takip kodu ile ürünü kargoladım, aradan 5 gün geçti ürünü tamir edemedikleri için hurdaya ayıracaklarını karşılığında 299 TL'lik gibi komik bir rakam olan Teknosa'dan hediye kodu vereceklerini beyan ettiler. Ben de buna karşılık hediye kodunu istemediğimi ürünümü göndermelerini istedim. 

Ürünü çalışır vaziyette göndermiştim Umarım ürün elime çalışır vaziyette geri döner. İlgili sigorta şirketi döviz kuruna bağlı olarak teknolojik bütün ürünleri hurdaya ayırıp karşılığında komik bir rakam hediye etme yoluna gidiyor ve buna da sigortacılık diyorlar. İnsanları mağdur ediyorlar. 

Gulf Sigorta Logo
Gulf Sigorta20 Kasım 2020 08:50

Sayın Mehmet Serdar D., Öncelikle değerli bildiriminiz için teşekkür ederiz. Tarafımıza iletmiş olduğunuz konuyu hassasiyetle değerlendirmeye aldığımızı bildirmek isteriz. Gulf Sigorta A.Ş. olarak, müşterilerimizin her türlü talep ve şikâyetlerini çözüme kavuşturmak öncelikli hedeflerimiz arasındadır. Talebiniz ile ilgili olarak en kısa sürede tarafınıza geri dönülecektir. Herhangi bir sorunuz olması durumunda 4441244 numaralı Müşteri İletişim Merkezimizden de bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla, Gulf Sigorta A.Ş.

Gulf Sigorta Logo
Gulf Sigorta23 Kasım 2020 10:04

Değerli Müşterimiz, Talebiniz işleme alınmış olup tarafınıza konu hakkında geri dönüş yapılmıştır. Şirketimiz ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikâyet, öneri ve isteklerinizi www.gulfsigorta.com.tr internet sitemizde yer alan ‘’iletişim’’ bölümünden ya da 444 12 44 numaralı Müşteri İletişim Merkezimiz kanalı ile bize doğrudan ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla, GULF SİGORTA A.Ş.

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler