18 Şubat
Yorum Yap
#11604215

Gulf Sigorta Diz Üstü Bilgisayarıma Zarar Verdi!

Teknosa'dan aldığım laptopumun klavyesi çalışmıyordu. Servise yolladım servis tabii ki her zamanki gibi kullanıcı hatası dedi. Yaklaşık 50 gündür laptopum serviste. Ürün 28 Ocak'ta gelmiş beni aramadılar ben arayıp sorunca mağazada dediler haber de verilmedi yani. Her neyse Teknosa Kızılay'a gittim. Mağaza Müdürü ile görüşerek laptopu geri alacaktım ki yan tarafının DVD ROM üzerine yere düşmüş gibi yamulduğunu gördüm. DVD kısmı ezilmiş, ekranın kasasında ve klavyenin yanında metal çizikleri vardı. Laptopu yan tarafa çevirdiğinizde içerisinden sesler geliyor yani düpedüz yere düşmüş. Doğal olarak teslim almadım mağaza müdürü haklı olduğumu söyleyip ilgileneceğini söyleyip servise tekrar yolladı. Beni 15 Şubat 2019 saat 18.12 gibi Gulf Sigorta'dan arayıp hala u tuşu eksik kullanıcı hatası dediler. Ben de tamam o zaman ya sizde olmadığını kanıtlarsınız ya da yapmadan yollamayın dedim. Kargoda olsa dahi bu sizin probleminiz kanıtlamadığınız takdirde yasal işlem başlatacağım 50 gün az bir süre değil ve çalışıyorum ben o laptopla ve aldığım günden beri evden dışarı çıkarmadığım laptopu on günde haşat ettiniz dedim. Apaçık yere düşüp iç aksamında da zarar verilmiş belli ki. En kısa zamanda bana bunu kanıtlayın veya klavyem dışındaki sizden kaynaklı oluşan tüm hasarları giderirsiniz dedim. Kusura bakmayın ama o kolayla alınmıyor size kolay ne olmuş düşmüş demesi.

Özlem Özlem 1.940 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

 • Özlem24 Şubat

  Sigorta şirketi en son arayıp bilgisayarda hasar göremedik dedi gelince aynı gün Asus yetkili servisine verdim dvd roomu ezilmiş kasası çizilmiş ve sağ tarafında orijinal kutusunda olamayacak ezik vardı siz siz olun servise ürün yollarken göndermeden fotoğraflarını çekin ben Tüketici Mahkemesi'ne vereceğim.

 • Özlem19 Şubat

  Şirket arayıp önce size mail atacağız dedi sonra fotoğrafları paylaşamam diyor bende var fotoğrafları zaten merak etmeyin. Ayrıca size kargo bilgisi verilecektir dediniz ürünü Ankara'ya zaten yollamışsınız şu an mağazadaymış onu da ben arayıp öğrendim. Siz siz olun sakın Teknosa'dan hiçbir şey almayın bilgisayarınıza kargoda veya serviste bir şey olursa suçu size atıp sıyrılıyorlar işin içinden.

 • Gulf Sigorta Temsilcisi19 Şubat

  Değerli Müşterimiz, Talebiniz işleme alınmış olup tarafınıza konu hakkında geri dönüş yapılmıştır. Şirketimiz ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve isteklerinizi www.gulfsigorta.com.tr internet sitemizde yer alan ‘’iletişim’’ bölümünden ya da 0850 250 67 37 numaralı Müşteri İletişim Merkezimiz kanalı ile bize doğrudan ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla Gulf Sigorta A.Ş

 • Gulf Sigorta Temsilcisi18 Şubat

  Sayın B., Öncelikle değerli bildiriminiz için teşekkür ederiz. Tarafımıza İletmiş olduğunuz konuyu hassasiyetle değerlendirmeye aldığımızı bildirmek isteriz. Gulf Sigorta A.Ş olarak, müşterilerimizin her türlü talep ve şikayetleri çözüme kavuşturmak öncelikli hedeflerimiz arasındadır. Talebinize ilgili olarak en kısa sürede tarafınıza geri dönülecektir. Herhangi bir sorunuz olması durumunda 0850 250 67 37 nolu Müşteri İletişim Merkezimizden de bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla, Gulf Sigorta A.Ş

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler