Gulf Sigorta ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü
  • profile
1 Destekçi

Gulf Sigorta Çözülebilir Sıkıntıları Olan Telefonumu Tamamen Bozup Gönderdiler

1.422görüntüleme
İlayda
İlayda 06 Ekim 2020 15:03

Teknosa uzatılmış kasko yaptırdım telefonuma kasko kapsamında şebeke vs sıkıntıları olduğu için Smart servise gönderdim tamir edilmemiş ve değişmemiş şekilde bana geri geldi ben bunu sorgulamıyorum fakat gönderdiğim zaman açık bir şekilde çalışan telefonum bana bozulmuş halde geri gönderildi geldiğinden beri hiçbir şekilde telefonumu açamıyorum kargodan aldıktan hemen sonra Gulf Sigorta'Yı aramama rağmen bana hiç kimse yardımcı olmadı yakabileceğimiz bir şey yok cevaplarıyla karşılaştım.

Bu da yetmezmiş gibi servisi aradım ve bana çok sert bir üslupla bozuk değilse telefonu zaten göndermezdiniz istediğiniz yere şikayet edin hakaretleriyle karşı karşıya kaldım ve dedikleri gibi elimden gelen bütün yasal haklarımı sonuna kadar kullanacağım. 6 bin liralık telefonum resmen çöp oldu bir daha asla telefonumu servise garantiye de göndermem fazla para verip Teknosa kaskosu da yaptırmam.

Gulf Sigorta Logo
Gulf Sigorta06 Ekim 2020 15:12

Sayın İlayda K., Öncelikle değerli bildiriminiz için teşekkür ederiz. Tarafımıza iletmiş olduğunuz konuyu hassasiyetle değerlendirmeye aldığımızı bildirmek isteriz. Gulf Sigorta A.Ş. olarak, müşterilerimizin her türlü talep ve şikâyetlerini çözüme kavuşturmak öncelikli hedeflerimiz arasındadır. Talebiniz ile ilgili olarak en kısa sürede tarafınıza geri dönülecektir. Herhangi bir sorunuz olması durumunda 4441244 numaralı Müşteri İletişim Merkezimizden de bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla, Gulf Sigorta A.Ş.

İlayda
İlayda06 Ekim 2020 20:30

Geri dönüş yapıldı fakat hiçbir şekilde sorunuma çözüm üretilmiyor servisinizden de suçlayıcı terbiyesiz bir üslupla geri yanıt alıyorum iki gündür halimi mağduriyetimi anlatmaya çalışmaktan yoruldum maddi ve manevi zarardayım

Gulf Sigorta Logo
Gulf Sigorta08 Ekim 2020 10:47

Değerli Müşterimiz, Talebiniz işleme alınmış olup tarafınıza konu hakkında geri dönüş yapılmıştır. Şirketimiz ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikâyet, öneri ve isteklerinizi www.gulfsigorta.com.tr internet sitemizde yer alan ‘’iletişim’’ bölümünden ya da 444 12 44 numaralı Müşteri İletişim Merkezimiz kanalı ile bize doğrudan ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla, GULF SİGORTA A.Ş.

  • profile
1 Destekçi

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler