Toplam çözüm sayısı
..
Gulf Sigorta ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü
  • profile
  • profile
  • profile
3 Destekçi
  1 Yorum

Gulf Sigorta Böyle Sigorta Olmaz!

1.624görüntüleme
Hamit
Hamit 21 Aralık 2020 14:55

Teknosa'dan almış olduğum telefona ısrar üzerine kasko yapalım başın rahat olsun olası bir durumda onarım olur onarımı olmazsa değişim yaparlar dediler telefonumu yolladım Gulf Sigorta biz kasko değiliz sigorta yapıyoruz iki firmanında birbirlerinden haberleri yok bana onarımı olmuyor size cihazınızın %60 karşılıyoruz diyorlar o rakamla ben kendime nasıl telefon alayım böyle güvence sistemi mi olur onarım olmuyorsa değişimini yapın o zaman telefonun ne demek dalga geçer gibi %60 ödeme yapalım böyle saçmalık mı olur biz kasko değiliz sigortayız o zaman bunu firmalara böyle aktarın bizde öyle bilgi alalım ki mağdur olmayalım.

Gulf Sigorta Logo
Gulf Sigorta21 Aralık 2020 14:56

Sayın Hamit E., Öncelikle değerli bildiriminiz için teşekkür ederiz. Tarafımıza iletmiş olduğunuz konuyu hassasiyetle değerlendirmeye aldığımızı bildirmek isteriz. Gulf Sigorta A.Ş. olarak, müşterilerimizin her türlü talep ve şikâyetlerini çözüme kavuşturmak öncelikli hedeflerimiz arasındadır. Talebiniz ile ilgili olarak en kısa sürede tarafınıza geri dönülecektir. Herhangi bir sorunuz olması durumunda 4441244 numaralı Müşteri İletişim Merkezimizden de bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla, Gulf Sigorta A.Ş.

Gulf Sigorta Logo
Gulf Sigorta21 Aralık 2020 17:00

Değerli Müşterimiz, Talebiniz işleme alınmış olup tarafınıza konu hakkında geri dönüş yapılmıştır. Şirketimiz ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikâyet, öneri ve isteklerinizi www.gulfsigorta.com.tr internet sitemizde yer alan ‘’iletişim’’ bölümünden ya da 444 12 44 numaralı Müşteri İletişim Merkezimiz kanalı ile bize doğrudan ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla, GULF SİGORTA A.Ş.

  • profile
  • profile
  • profile
3 Destekçi
  1 Yorum

1 Yorum

Hamit
Hamit21 Aralık 2020 19:46
 

Sizin firmada şikayetler çözüme kavuşmuyor öncelikli hedef olarak görmeyin böyle bir şeyi onarım fiyatı cihazın bedelinin %60ını aştığı için onarım yapılmamış benim cihazıma değişim neden sağlanmıyor o zaman

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler