12 Kasım 2015

AIG Sigorta Tam Bir Fiyasko

Acenteyim müşterime bu firmadan sigorta kestim, müşteri ısrarla bilindik bir firmadan kes demesine rağmen bu firmadan kestim. Müşterim selde kalıyor gece asistans firmasını arıyor. Sizin poliçeniz yok demişler, müşterimle kavga kıyamet kapatmış telefonu.


Kendisi çektirmiş arabayı. 3 saat sonra aramışlar, bulduk biz sizin poliçenizi. Ertesi gün bana iletti bölge ile görüştük "böyle bir şey olamaz, affedilir bir hata değil müşteriye affettireceğiz kendimi falan filan.


4 ay sonra bir mail bu poliçeyi iptal ediyoruz, neden diye sorduk 4 hasarı var; 1 hasar rüculu, 2 hasar müşteri hatası, 1 hasarda asistans firmanın hatası, nasıl yaparsınız böyle bir şey diyoruz çalışmak istemiyoruz diye bir savunma yapıyor.

Pinar 344 Okunma

Cevaplar

  • Gulf Sigorta Temsilcisi02 Aralık 2015

    Değerli Müşterimiz, Talebiniz işleme alınmış olup tarafınıza konu hakkında geri dönüş yapılmıştır. Şirketimiz ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve isteklerinizi www.aig.com.tr internet sitemizde yer alan ‘’iletişim’’ bölümünden ya da 444 12 44 numaralı Müşteri İletişim Merkezimiz kanalı ile bize doğrudan ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AIG SİGORTA A.Ş. Müşteri İletişim Merkezi

  • Pinar14 Kasım 2015

    Bu firmadan hasardan dolayı kiralık araç alındı, araç muayenesiz çıktı hem ceza yendi hem 10 puanı düştü müşterinin. Ne kadar prensip sahibiler dimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön