04 Mart 2013

AIG Sigorta Sigorta Yaptırmadan Önce Güvenlik Önlemleri Alınacakmış!

İş yerimden bir miktar para ve LCD Televizyonum çalındı. Polis ile tutanak altına alındı. AIG Sigorta ile görüştüm. Bir eksper göndererek incelemeler yaptı. TV faturası, vergi levhası vs. Evrakları teslim sonrası AIG Sigorta ile görüşmemde iş yerimde alarmın olmadığı ve yeterli güvenlik önlemi alınmadığı için red cevabını verdiler.

Peki biz bu sigorta poliçesini düzenlerken gelip tespit yapıldı mı? Hayır.gerekçesi alarm veya güvenlik önlemi (özel güvenlik görevlisi herhalde tutmak) zorunda mıyız.? bunlar olunca sigortaya ne gerek Sigorta firmaları bu kadar hizmet satmayı uğraşırken böyle manasızca bir cevabın kuruma kardan çok zarar verir. Bir daha AIG sigortamı tövbe.

Ali 731 Okunma

Cevaplar

  • Gulf Sigorta Temsilcisi23 Ekim 2013

    Değerli Sigortalımız ile görüşülmüş olup, sigorta şirketlerinin poliçelerine özel şartlar koyabildiği, kendi poliçesinde hırsızlık özel şartlarında işyerinde kepenk veya parmaklık veya çalışır durumda olan alarm sisteminden birisinin bulunması gerektiğinin yazılı olduğu, işyerinde bu şartı sağlayan herhangi bir koruma önleminin bulunmaması nedeni ile hasarının karşılanamadığı iletilmiştir. Kendisine ayrıca şuanda işyerinde herhangi bir sigortasının bulunmadığını belirtmiş olması nedeni ile poliçe yaptırmayı düşündüğü anda tarafımızdan her türlü destek ve yardımı alabileceği iletilmiştir. Saygılarımızla AIG SİGORTA A.Ş.

  • Gulf Sigorta Temsilcisi22 Ekim 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Şirketimizce değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.  Bundan sonra Şirketimiz ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.aig.com.tr internet sitemizde yer alan ‘’iletişim’’ bölümünden doğrudan bize ulaşabilirsiniz.  Saygılarımızla AIG SİGORTA A.Ş.  Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön