28 Ocak 2014 #2260813

Gülaylar Altın Tektaşın Taşı Düşüyor!

Gülaylar Altın vasıtasıyla aldığımız yüzüğün çevresindeki taşlardan 1 tanesi 4. defa düşmesine rağmen değişim talebimiz kabul edilmiyor. Her defasında tamir edilip tekrar veriliyor. Son defasında tamir edildikten 1 gün sonra tekrar taş düştü.


Gülaylar Altın'dan değişim talep etmemize rağmen kabul görmedi. Eşime evlenme teklif ederken aldığım bu yüzüğü kullanmak tekrardan taşı düşecek diye korkulu hale geldi. Yenisiyle değiştirilmesini rica ediyorum.

Taner 723 Okunma

Cevaplar

  • Gülaylar Temsilcisi20 Şubat 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürününüz ile ilgili tadilat işlemleriniz tamamlanıp, yüzüğünüz tarafınıza teslim edilmiştir. Gülaylar olarak müşterilerimize en mükemmel alışveriş deneyimini yaşatabilmek için ürünlerimiz ve hizmetlerimiz ile ilgili gerekli olan tüm hassasiyeti gösteriyor ve her durumda müşteri memnuniyetini ön planda tutuyoruz. Bundan sonraki süreçte de markamız ve ürünlerimiz ile ilgili görüşlerinizi bizimle paylaşmanızdan mutluluk duyacağız. Gülaylar Ailesi olarak müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem ve gösterdiğimiz hassasiyet konusunda güveninizi kazanmış olmayı umuyoruz. Ürününüzü iyi günlerde kullanmanız dileğiyle, Saygılarımızla, Gülaylar Müşteri İlişkileri Tel: 0 212 455 05 05 mü[email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön