31 Ağustos 2013 #1986453

Gülaylar Altın Siparişlerin Teslimi!

27 Ağustos Salı saat 10 gibi ve eşimin 30 Ağustostaki doğum günü için 4 gün öncesinden online olarak bir yüzük sipariş ettim. Teslim tarihinin önemini firmaya birkaç kez telefon ve e maille hatırlattım. Ürün 29.8 akşamına kadar iş yerime teslim edilemez ise, 30 Ağs. tatil olduğu için ev adresime yönlendirilmesini istedim. Hiç bir sorun yaşanmayacağı defalarca teyit edildi.


29 Ağustos akşama doğru ürün gelmeyince tekrar aradım, 30 Ağs.da eve teslim edileceği sözünü bir kez daha aldım. Zaten bu şekilde not alındığı vurgulandı, son ikaz için de teşekkür edildi. Ve Cuma günü akşam. Ürünün sehven kapalı iş yerime gönderildiğini öğrendim.


Eşime sürprizimi sanal, firmaya övgülerimi sözel yaptım.

Rahmi 444 Okunma

Cevaplar

  • Rahmi29 Nisan 2014

    27 Ağustos 2013 tarihli şikâyete, 8 ay sonra cevap veren ve hizmetlerinde tüm hassasiyeti gösterdiğini söyleyen bir firmaya ne cevap verilir ki?

  • Gülaylar Temsilcisi28 Nisan 2014

    Değerli Müşterimiz, Gülaylar Ailesi olarak müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem ve gösterdiğimiz hassasiyet konusunda güveninizi kazanmış olmayı umuyoruz. Gülaylar olarak müşterilerimize en mükemmel alışveriş deneyimini yaşatabilmek için ürünlerimiz ve hizmetlerimiz ile ilgili gerekli olan tüm hassasiyeti gösteriyor ve her durumda müşteri memnuniyetini ön planda tutuyoruz. Bundan sonraki süreçte de markamız ve ürünlerimiz ile ilgili görüşlerinizi bizimle paylaşmanızdan mutluluk duyacağız. Gülaylar Ailesi olarak müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem ve gösterdiğimiz hassasiyet konusunda güveninizi kazanmış olmayı umuyoruz. Ürününüzü iyi günlerde kullanmanız dileğiyle, Saygılarımızla, Gülaylar Müşteri İlişkileri Tel: 0 212 455 05 05 mü[email protected]

  • Rahmi'nin Teşekkür Mesajı03 Eylül 2013

    Ürün doğumgününden 3 gün sonra p.tesi elime geçti. Bu arada Gülaylar bir kaç kez aradı ve özür diledi, ilaveten bir de hediye göndermişler. ŞİKAYET VAR'a teşekkür ederim.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön