Gülaylar Mağdur Etti!

Güler K. |

Sakarya Agora AVM de ki Gülaylar Altın mağazasından özel tasarım alyans modellerinden 12.12. 2015 tarihinde sipariş verdik ve ürünlerimiz en geç 5 gün içinde hazır olacağı söylendi. Fakat ürünlerimizi 11.01.2016 tarihinde tam bir ay sonra teslim aldık yüzüklerimiz tam 5 defa üst üste yanlış model olarak hazırlanmış altın olarak seçtiğimiz erkek yüzük iki defasında üst üste aynı hata yapılarak gümüş olarak yapılmıştır. Arka arkaya yapılan hatalardan dolayı nişan törenimizde mağduriyet yaşadık ve verdiğimiz kaporayı da geri alamadık. Son olarak aldığımız yüzüklerde de söylenilen fiyatın çok üzerinden bir hesaplama yapılarak verilmeye çalışıldı. Bunlara izin veren Gülaylar Yönetimi'nden şikayetçiyim.

Etiketler :

Fiyat Ürün Teslimat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Güler K.
  18 Şubat
  22:33

  Benim herhangi bir sorunun çözülmemiştir hala aynı maduriyerleri yaşıyorum. Kalıcı olarak mağduriyetimin giderilmesini rica ediyorum

 • 17 Şubat
  16:23

  Değerli Müşterimiz,

  Gülaylar olarak sorununuzu çözmüş olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Müşterilerimize en mükemmel alışveriş deneyimini yaşatabilmek için ürünlerimiz ve hizmetlerimiz ile ilgili gerekli olan tüm hassasiyeti gösteriyor ve her durumda müşteri memnuniyetini ön planda tutuyoruz.

  Bundan sonraki süreçte de markamız ve ürünlerimiz ile ilgili görüşlerinizi bizimle paylaşmanızdan mutluluk duyacağız.

  Gülaylar Ailesi olarak müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem ve gösterdiğimiz hassasiyet konusunda güveninizi kazanmış olmayı umuyoruz.

  Ürününüzü iyi günlerde kullanmanız dileğiyle,

  Saygılarımızla,

  Gülaylar Müşteri İlişkileri
  Tel: 0 212 455 05 05
  müsteri.hizmetleri@gulaylar.com