Gülaylar Altın Ürünün Yapılması.

Samiye C. |

Maltepe Park Gülaylar Altın'dan tek taş almıştık. Yanında promosyon olarak pırlanta kolye hediye ediliyordu. Kolye iki ay sonrasında kararmaya başladı, Maltepe park şubenize bıraktım bir hafta sonra yapılmış bir halde aldım. Ancak bir iki hafta sonra tekrar kararmaya başladı ve ilkinden daha fazla kararmıştı. Tekrar götürdüm ve kararma yaptığını ve değişim iade mümkünse yapmalarını rica ettim. Ancak iade veya değişimin promosyon ürünlerinde yapılmadığını belirttiler. o zaman ürünün sarı olup kararan kısmını gümüş rengine çevirmelerini rica ettim. Gittiğimde ürünün yapılmadığını gördüm. Personeliniz de geri gönderdi tekrar geldiğinde promosyon ürününde bu işlemin yapılamadığını belirtti.

Etiketler :

Deformasyon Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 23 Ocak
  17:31

  Müşterilerimize en mükemmel alışveriş deneyimini yaşatabilmek için ürünlerimiz ve hizmetlerimiz ile ilgili gerekli olan tüm hassasiyeti gösteriyor ve her durumda müşteri memnuniyetini ön planda tutuyoruz.

  Bundan sonraki süreçte de markamız ve ürünlerimiz ile ilgili görüşlerinizi bizimle paylaşmanızdan mutluluk duyacağız.

  Gülaylar Ailesi olarak müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem ve gösterdiğimiz hassasiyet konusunda güveninizi kazanmış olmayı umuyoruz.

  Ürününüzü iyi günlerde kullanmanız dileğiyle,

  Saygılarımızla,

  Gülaylar Müşteri İlişkileri
  Tel: 0 212 455 05 05
  müsteri.hizmetleri@gulaylar.com