02 Eylül 2013

Gülaylar Altın Sipariş Ettiğim Yüzükte Hata Yaptılar!

Daha önce Capitol Gülaylar'dan almış olduğum alyansımı tamir için kendilerine verdiğimde, daha da hasarladıkları için Ağustos 2013'de Palladium Gülaylar'a giderek yenisini sipariş ettim. 1 ay sonra beyaz altın olarak sipariş ettiğim yüzük, sarı altın olarak geldi. Geri gönderdik, ve 2 hafta sonra yüzük geldi. 625 TL olarak anlaştığımız yüzük için 830 TL istediler. Sipariş anında gördüğüm ve aynı ölçüde (22) olan yüzük, 5. 9 gramken, bana yapılan yüzük 8 grammış ve altın kuru arttığı için %30luk bir fiyat farkı çıkmış.

Uzun tartışmalar ve karşılıklı bağrışmalar sonucu, satıcı arkadaşlar bana bağış yapmış tavırlarında 750 TL'ye indirdiler ve aldım. Bir daha Gülaylar'ın önünden dahi geçmem.

Levent 424 Okunma

Cevaplar

  • Gülaylar Temsilcisi28 Nisan 2014

    Değerli Müşterimiz, Gülaylar Ailesi olarak müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem ve gösterdiğimiz hassasiyet konusunda güveninizi kazanmış olmayı umuyoruz. Gülaylar olarak müşterilerimize en mükemmel alışveriş deneyimini yaşatabilmek için ürünlerimiz ve hizmetlerimiz ile ilgili gerekli olan tüm hassasiyeti gösteriyor ve her durumda müşteri memnuniyetini ön planda tutuyoruz. Bundan sonraki süreçte de markamız ve ürünlerimiz ile ilgili görüşlerinizi bizimle paylaşmanızdan mutluluk duyacağız. Gülaylar Ailesi olarak müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem ve gösterdiğimiz hassasiyet konusunda güveninizi kazanmış olmayı umuyoruz. Ürününüzü iyi günlerde kullanmanız dileğiyle, Saygılarımızla, Gülaylar Müşteri İlişkileri Tel: 0 212 455 05 05 mü[email protected]

  • Levent04 Eylül 2013

    21 numara sipariş ettiğim yüzüğün 22 numara gelmesi de ayrı bir enstantaneydi...

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön