Gülaylar Altın Satış Görevlilerinin Müşteriye Tavrı Nasıl Olmalı!

Belma B. |

Özel bir günde hediye etmek üzere siparişle kolye yaptırdım Gülaylar Altın'a ancak kolye ucu beklediğim işçilik kalitesinde değildi. Ürünü İzmir Optimum mağazasından teslim almaya gittiğimde satış görevlisinin beni hayrete düşüren bir reaksiyonu oldu. Ürünü bana illa ki kabul ettirme çabasındaydı.

Sonuç ne olursa olsun almam gerekiyormuş gibi tezgahtar tavrıyla yaklaştım. Bendeki yarattığı izlenim ise sanki onlara; müşteriye ne yap ne et ürünü sat, ağız yap, bir bahane bul diye eğitim veriliyormuş gibi geldi. Yoksa eleman niye o şekilde tavır sergilesin ki....

Müşteri Memnuniyetinin kendileri için bu kadar önemli olduğunu sürekli vurgulayan firma sanırım bu anlayışını satış görevlilerine de öğretmeli.

Etiketler :

Ürün Tadilat Bayi Personel

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 28 Nisan
  15:26

  Değerli Müşterimiz,

  Ürününüz hakkında sizinle yaptığımız görüşmede de belirttiğimiz gibi söz konusu şikayetiniz ile ilgili olarak en hızlı şekilde aksiyon alıp sizi süreç hakkında bilgilendireceğiz.

  Gülaylar olarak müşterilerimize en mükemmel alışveriş deneyimini yaşatabilmek için ürünlerimiz ve hizmetlerimiz ile ilgili gerekli olan tüm hassasiyeti gösteriyor ve her durumda müşteri memnuniyetini ön planda tutuyoruz.

  Bundan sonraki süreçte de markamız ve ürünlerimiz ile ilgili görüşlerinizi bizimle paylaşmanızdan mutluluk duyacağız.

  Gülaylar Ailesi olarak müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem ve gösterdiğimiz hassasiyet konusunda güveninizi kazanmış olmayı umuyoruz.

  Ürününüzü iyi günlerde kullanmanız dileğiyle,

  Saygılarımızla,

  Gülaylar Müşteri İlişkileri
  Tel: 0 212 455 05 05
  müsteri.hizmetleri@gulaylar.com