26 Nisan 2013

Gülaylar Altın Fiyat Farkı!

Gülaylar altın firmasının viaport ta bulunan bir mağazasından bugün gram altın satın aldım. Mağazanın faturadaki adı Pozitif Kuyumculuk. Gram altının bugün ki değeri (24 ayar) 85 TL iken bu mağaza 22 ayar 1 gramlık altını bana 93 TL den satmıştır. Altın fiyatları düşüşü nedeniyle birçok yerde gram ve çeyrek altın bulunamaması dolayısıyla bu mağazanın bu kadar yüksek fiyattan müşterilerine satış yapması Gülaylar altın firmasına yakışmamaktadır. İlgililerin uyarılmasını ve bu haksızlığın giderilmesini istiyorum.

Umut 623 Okunma

Cevaplar

  • Umut 29 Nisan 2013

    aynı gün atasaydan baktım. 24 ayar 1 Gr. Altın internet sitesinde 89,91 TL idi. sizin internet sitenizde 101 TL. atasay ne yapıyorda maliyetleri düşürüp 24 ayar 1 gr altını 89,91 TL ye satabiliyor. ya onların altınında saflık yok ya da sizin maliyetleriniz yüksek. maliyetlerinizin yüksek oluşu çok ta inandırıcı değil.

  • Gülaylar Temsilcisi27 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz, Gülaylar Ziynet Altın, “Gülaylar” damgası ile güvence altına alınmış %91,6 saflıkta 22 ayar altından üretilmiş, izleme kodu, altın ağırlığı ve yuvarlak şık ambalajının üzerinde belirtilmiş olan 1 gr, 2gr, 4gr olmak üzere farklı gramaj alternatifleri sunan ziynet altındır. Taklit edilmesi imkansız gramajı ve ambalajı sayesinde size zarif bir hediye seçeneği sunmaktadır. Gülaylar Ziynet Altın ürünleri, özelleştirilmiş bir ürün olduğu için işçiliği ve üretim maliyetleri bulunan bir üründür ve bu doğrultuda fiyatlandırılmaktadır. Gülaylar Ziynet Altın ürünlerinin diğer ziynetler ile karıştırılmaması gerekmektedir. Mağazamızın size vermiş olduğu fiyatta bir hata bulunmamaktadır. Gülaylar olarak müşterilerimize en mükemmel alışveriş deneyimini yaşatabilmek için ürünlerimiz ve hizmetlerimiz ile ilgili gerekli olan tüm hassasiyeti gösteriyor ve her durumda müşteri memnuniyetini ön planda tutuyoruz. Ürününüzü iyi günlerde kullanmanız dileğiyle, Saygılarımızla, Gülaylar Müşteri İlişkileri Tel: 0 212 455 05 05 mü[email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön