05 Eylül 2013

Güç Koleji Kayıt Konusunda Ayrımcılık Yaptılar!

Yeni açılan Güç Koleji'ne oğlumu kayıt yapabilmek için bir ay önce ön kayıt yaptırdık 13.sıraya koydular. Sınıflar 16 kişilik dendi asıl kayıt okullar açılmadan 1hafta önce yapılacağı söylendi. Biz de başka yere bakmadık ön kayıt yaptırdığımız için ama okul açılmasına 3 gün kala bana öğrencinizi sınıflar milli eğitimin 16 kişi olmasını istediği için kayıt yapamıyoruz diye orada yetkili olduğunu belirten şahıslar tarafımıza bildirdi.

Biz zaten 13. sıradan ön kayıt yaptırdığımızı söylediğimizde sınıflar 16 kişilik olduğu için kontenjanlarının dolduğunu kayıt yapmayacaklarını söylediler. Bu okula nasıl güveneceğiz daha okulun başında böyle ayırımcılık yapılıyorsa ileride neler yapmazlar?

Murat 5.428 Okunma

Cevaplar

  • Murat 09 Eylül 2013

    kurum daha yeni ama yapılan bu uygulama ile ileride daha ne gibi sorunlarla karşılaşacagız balık baştan kokar.bunların bende uyandırdığı izlenim eğitim ile alakaları olmadığı biz para kazanalım gerisi bizi ilgilendirmez mantığı ben çocuğumu başka okula kayıt yaptırdım benim düşüncem güç kolejine kayıt yaptıranları ileride ne gibi yaptırımların beklediği

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön